Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

BMW E39 – naprawa lamp xenon ksenontel: 795-785-666 – Sporo kierowców samochodu BMW E39 zauważa , że jazda po zmroku jest uciążliwa z uwagi na mała widoczność. Pomimo , ze posiadają lampy ksenon – które powinny być perełką na naszych drogach – ich jakość nie jest zadowalająca. Nie pomagają wymiany żarówek i przetwornic – a bardziej zdesperowani kupili nawet inne lampy – niestety często z tą sama usterką. to należy zrobić aby lampa była jak nowa: polerowanie kloszy ( usuwanie rys  zmatowienia kloszy reflektorów
czyszczenie wnętrza
wymiana regulatorów na nowe
spolerowanie soczewki
napylenie nowej warstwy aluminium ( lustro lampy – wypalone pod wpływem wysokiej temperatury żarnika )

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Jeden komentarz do „BMW E39 – naprawa lamp xenon ksenon

Dodaj komentarz

Zadzwoń!