Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

BMW E46 ❄️ DEMONTAŻ KOMPRESORA SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI ❄️ | E46GARAGE.PLPoradnik pokazujący jak wyjąć sprężarkę (kompresor) klimatyzacji w BMW E46 320d M47N. Można zrobić to szybciej, ale ja kilka razy robiłem to w ten sposób. Kanał nie jest do końca wymagany, wystarczy też podniesienie prawej strony do góry.

#bmw #bmwe46 #e46
==========
➡️ Więcej na stronie: https://e46garage.pl
➡️ Facebook: https://facebook.com/e46garagepl
➡️ Instagram: https://instagram.com/e46garage.pl

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

7 komentarzy do „BMW E46 ❄️ DEMONTAŻ KOMPRESORA SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI ❄️ | E46GARAGE.PL

  1. Jeżeli uruchomiłeś klimę bez wiska i podejrzewam że jeszcze wentylator skraplacza odpiąłeś to się nie dziw że się pasek pali. Ponieważ freon nie był chłodzony zrobiło sie takie ciśnienie że dobrze że ci nic nie rozerwało a sprężarka nie mogła tłoczyć. Nie będę komentował wypuszczania w powietrze w freonu…

  2. Jak cie ktos podjeb*** to zabulisz nie wypuszczaj czynnika na video a poza tym. Następne zerowe pojęcie masz o klimatyzacji to co się osadziło to olej PAG… Czynnik to gaz fizykę w szkole miałeś chyba… Jak układ szczelny a słabo chłodzi to wystarczy podpiąć kombajn AC i widać po ciśnieniach co sie dzieje a ty nie mając pojęcia se robisz na chybił trafił ..

  3. 6:20 co do tych srubek nie zawsze jest tak, że się trzymają i nie wypadają te śruby 😀 jak ktoś wcześniej rozpieprzyl to będą wypadac. Już nie raz tą dolna lowilem spod samochodu i z osłon żeby ją znaleźć 😀 także i tak trzeba uważać 😀

Dodaj komentarz

Zadzwoń!