Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

BMW E46 Brak hamulców! Sprawdź! E46 nie hamuje! E39 E36 E38 Naprawa VlogCześć wszystkim!
W dzisiejszym odcinku rozwiązuję sprawę braku hamulców w BMW E46 Compact. Prosty temat do rozwiązania w 20min.
Zapraszamy do oglądania i komentowania!
Pozdro!

#bmw #e46 #hamulce #brakhamulcow #e46hamulce #warsztat #naprawa #mechanik #warsztat #samnaprawiam

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

4 komentarze do „BMW E46 Brak hamulców! Sprawdź! E46 nie hamuje! E39 E36 E38 Naprawa Vlog

  1. Może być też problem z pompą vacum , pompą podciśnienia która jest tam z tyłu silnika napedzana z wałka rozrządu . Jak sie ją rozkręci to są tam takie oringi przez które może być nieszczelna i puszczać olej albo podciśnienie bo pompa ta jest napełniana olejem pod ciśnieniem przez kanał olejowy który do niej idzie jeśli nie będzie napełniona olejem nie będzie wytwarzać podciśnienia albo będzie ono bardzo słabe przy wolnych obrotach znikome .

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!