Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

BMW E46 brak kompresji tylko 7 bar, płukanka silnikaKup preparat na stronie www.tec2000.pl
Płukanka usunęła nagar i przywróciła poprawną pracę silnika, wcześniejsze próby ratowania inną chemią nie pomogły, ale wystarczyło przepłukać TEC 2000 Engine Flush, wymienić olej i silnik zaczął pracować poprawnie.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

39 komentarzy do „BMW E46 brak kompresji tylko 7 bar, płukanka silnika

  1. Ja tak naprawiłem swoją Alfę GT 2.0JTS. Check się palił i ogólnie nie jechało. I cyk płukaneczka na początek i myk komplet świec. Od trzech lat jest lux, kompresja wróciła niemalże fabryczna.

    Ale trzeba pamiętać, że to działa na zasyfione elementy, ale niestety jak silnik jest znacznie zużyty, to mu żaden cudowny preparat nie pomoże.

  2. Ps. Przy wymianie oleju zawsze ciśnienie wzrasta 🙂 a tak nawiasem w starych autach ma sens bo wtedy słabej jakości oleje były i się robiła smola ale pozdro

  3. Tak Jak mowisz nowe uszczelniacze itd . Najgorsze jest jak ja wymienilem od strony skrzyni oem hondy i dalej cos sie poci . Zaznacze ze bylo zakladane na uzodzeniu do zakladania uszczelniaczy oem. Wiec zrobione ze sztuka . Dlaczego dalej leje nie wiem moze jest wyrobione panewki oporowe i wal pracuje przod tyl?

  4. Swiece Denso TT nie nadają się do użycia. Silnik nawet na nowych swiecach nie pracuje dobrze. Kto testował ten typ ten wie o czym mowa. Płukanka działa rewelacyjnie.

  5. Jeżeli po odkręceniu korka wlewu oleju praca silnika się nie zmienia, to jest stan bardzo podejrzany. Powinno się pojawić wypadanie zapłonu spowodowane lewym powietrzem.
    Wypadałoby najpierw skasować wszelkie adaptacje, i przyjrzeć się dopiero pracy silnika.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!