Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

BMW E46 Hamulce #5 – wymiana tarcz i klocków tył + wymiana szczęk hamulca ręcznegomasz za duzo hajsu? rzuc zlotoweczke: https://patronite.pl/scghost

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

33 komentarze do „BMW E46 Hamulce #5 – wymiana tarcz i klocków tył + wymiana szczęk hamulca ręcznego

  1. Cześć, mam pytanko do Ciebie, moja Bawara stoi zawsze w miesiącu 3 tyg nie jezdzona, jako że jestem w trasie 3 tyg, stoi dzielnie pod chmurką na nie zaciągniętym ręcznym, i po takiej przerwie jak chce ruszyć hamulec ręczny trzyma 🤯, wtedy odkręcam koła, młotkiem w tarczę postukam i zaczynają się swobodnie obkrecac, co to za zjawisko że tak się dzieje, myślałem nad tym że puchną od wilgoci i przyklejają się okładziny do powierzchni tarczy, masz jakiś pomysł co to może być ??? Pozdrawiam .

  2. Bardzo dziękuję za ten poradnik, hamulce zrobione. Inne poradniki również się przydadzą, sub poszedł.
    PS: Ze sprężynką przy regulatorze mi już tak łatwo nie poszło :D.

  3. A czy zamiast tych nakrętek ze sprężynką można te szczęki przykręcić na śruby??? Czy to mogłoby powodować jakieś zagrożenie? Byłoby to trwalsze.

  4. miałem taki sam problem z tarczą kotwiczą w e83, użyłem wielkołaszczowe podkładki śr 4 i rozwierciłem otwór, ale bolec opierał się o szczękę, musiałem podpiłować i skrócić spreżynę…

Dodaj komentarz

Zadzwoń!