Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

BMW E46 – Kickster MotoznaFca #27Opowieść o jednym z najpopularniejszych wozów naszej ery.
Inne odcinki z E46:
https://www.youtube.com/watch?v=wAp2B-IIcAQ&t=21s
https://youtu.be/avPgsYkJCNM
https://youtu.be/COhDJ45G2pU
.
.
Kanał z vlogami: https://www.youtube.com/user/KickSterr
.
.
.
Moja książka do nabycia tutej – https://bit.ly/3jUsvwp
.
.
Sklep z gadżetami – https://kickster.com.pl
.
.
Insta: https://instagram.com/___kickster___
.
.
.
.
Szczegółowa rozpiska silników:
https://znafca.blogspot.com/2017/12/silniki-e46.html
.
.
Kubki, naklejki: https://kickster.com.pl
.
.
.
#kickster #motoznaFca #E46

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

24 komentarze do „BMW E46 – Kickster MotoznaFca #27

  1. Miło posłuchać znawcy. Takich teorii nigdzie nie usłyszycie. No może na obiedzie rodzinnym na temat polityki. E46 prowadzi się leniwie przez aluminiowe wahacze………..? Ale w innym odcinku e60 z aluminiowymi wahaczami prowadzi się najlepiej, ze wszystkim sedanów, ciekawe. Aluminium jest giętkie? Może ktoś pomylił z folią aluminiową? Również w tak chwalonej e36, w wersji m, byłe aluminiowe zawieszenie. Czyli mka była gorsza?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!