Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

BMW E87 N43B20 (wadliwy napinacz łańcucha rozrządu i naciągnięte łańcuch )https://www.instagram.com/_auto_chall
Przybliżony koszt naprawy części plus robocizna 1000 euro…
133269km

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

44 komentarze do „BMW E87 N43B20 (wadliwy napinacz łańcucha rozrządu i naciągnięte łańcuch )

  1. Robiłem raz taki silnik i ciekawy jestem jak bez zdejmowania miski olejowej daliście radę z walkami balansu bo je blokuje sie od tyłu od strony skrzyni w tym silniku ? A i patent który się czesto psuje przy niezbyt częstych wymianach oleju to elektrozawór kontrolujący ciśnienie oleju , ale ogólnie porażka ten silnik .

  2. Majster, Ty lubisz te słowne łamigłówki więc jak powiedziałeś " wyciągnięty łańcuch " to pierwsza myśl była taka : jak to wyciągnięty , przecież on jest jeszcze w silniku ☺. Wyciągnięty był coś w okolicach 3 minuty filmu 😀.
    Pozdrawiam.

  3. Do 150 000 każdy niemiecki wynalazek pada na dziób. Wtedy wchodzą na biało fani tych sprzętów i mówią coś o wymianie oleju co 4 doby.
    Niestety kochani,to jest po prostu g . Kia czy Toyota zagina każdy niemiecki pojazd czapką w kwestii bezawaryjności.

  4. Panie majstrze, różnicę między starym a nowym łańcuchem lepiej będzie widać, jeśli się je weźmie w poziomie obok siebie do ręki i porówna łuk jaki powstaje.

  5. Fajny film. A czesci z …..litu, No i brawo dla pana wlasciciela ze dba o auto…… Chyba uwierzyl w serwis long life….. W sumie Majster zawsze bedziesz mial prace, a Pan lub Pani zawsze bedzie zadowolona!!!!

  6. Witam …teraz wszystko jest tak robione by producenci części zarabiali warsztaty itd …Auta robią księgowi a nie inżynier … Teraz lepszym rozwiązaniem jest pasek rozrządu a nie łańcuch …W Mercedesach w 123 to był łańcuch czy ktoś to wymieniał …Śmiem twierdzić ze to nie wytrzyma kolejnych 100tyś bo jak będzie nadal tak często zmieniany olej to z napinaczem zrobi się to samo … Ale Majster będzie mieć robotę 🙂 Pozdrawiam .

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!