Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Bmw e87 seria 1 Wymiana filtra paliwa dieselWymiana filtra paliwa bmw 1 diesel

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

4 komentarze do „Bmw e87 seria 1 Wymiana filtra paliwa diesel

  1. Ja zapomniałem o zabezpieczeniu i kręciłem chwile na rozłączonym nie wiedząc czemu nie leje potem się zaczaiłem i jak już spięte wszystko było to dałem na zapłon 3 razy po 6 sekund i trochę dłużej kręcił ale odpalił bez problemu, wszystko działa martwi mnie te mocowanie z tą zawleczką to się tak trzyma jakby nie trzymało jeszcze uszczelka jest, ale nic nie cieknie wiec jeździć obserwować

  2. i w ten o to sposób zapowietrzymy układ wtryskowy XDDD jak już wymieniacie to na wyjściu dajcie jaką rurkę z butelką przed złożeniem tego i kilka razy włączcie zapłon , jak paliwo będzie się lało do butelki dopiero wtedy zakładacie przewód do wyjścia i jeszcze z 3 razy włączcie zapłon Xd

Dodaj komentarz

Zadzwoń!