Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

BMW E90 Brak mocy i mrugająca kontrolka trakcji.Nie jest to naprawa tylko doraźna pomoc, ponieważ korozji koronki się nie zatrzyma.

Ps:
Jesteś zainteresowany/a moimi usługami w zakresie mechaniki, motorsportu bądź ekspertyzą przedzakupową auta?
Zapraszam do kontaktu.
www.acs-serwis.pl
+48 603975574

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

8 komentarzy do „BMW E90 Brak mocy i mrugająca kontrolka trakcji.

  1. Witam mam pytanie posiadam bmw e90 z silnikiem 1.8 benzyna i na drugim biegu traci moc zeby jechac tym samochodem normalnie musze włączyc kontrole trakcji i jak włączam te kontrole wtedy nie traci mocy na drugim biegu co z tym moge zrobic ???

  2. Miałem to samo w E90 318i. Doraźnie można próbować oszlifować starą koronkę, ale to pomoże max na 1-2 lata. U mnie poszła koronka zamiennik. Największa szkoda tej całej akcji jest taka, że to paskudztwo potrafi zabić zupełnie dobry czujnik ABS i potem trzeba go wymieniać.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!