Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

BMW M3 F80 Naprawa za 30 000zł

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

37 komentarzy do „BMW M3 F80 Naprawa za 30 000zł

  1. Mam BMW F30, wersję "wynalazek" 1.5 (3 cylindry). Kupiłem żonie. Wymiana napędu rozrządu w ASO po gwarancji to tylko 14 tysięcy. Czy M-ka, czy "pierdek", to kasa i tak idzie gruba. Niestety nie ma do tych aut tak wielu tanich zamienników jak do grupy VAT.
    Kiedyś mój mechanik powiedział, że BMW kosztuje mniej więcej 50% drożej od Audi.

  2. to jest mechaniczna kompromitacja inżynierów BMW. Po 130tkm silnik mechanicznie padaka- Panewki z gównolitu – wał podparty w 7 miejscach zjada panewki po 130tkm, a k…a śmiali się ze 125p. Co to k..a jest – moment obrotowy jak w średniej klasy dieslu i zjada panewki. Gówno za ciężkie pieniądze, frajer każdy kto w to wchodzi po cene rynkowej a wie jak jest. Dymani bez mydła przez BMW, szok. Nic tylko wziąść co najwyżej w najem poupalać przez gwarancje a potem im to główno zostawić w piz….u.

  3. Chłopaki mam pytanie do was. Mam problem z m50b25v, mianowicie chodzi o sondę, 2 speców z mojego miasta próbowali ja wykodowac, nie udało się, nadal tryb awaryjny duże spalanie i błąd sondy. Kupiłem nową sondę i założyłem, do pierwszego odpalenia git, drugie odpalanie to samo. Szukam już pomocy wszędzie gdzie się da. Może wam się uda mi pomóc. Pozdrawiam serdecznie.

  4. Przeczytałem komentarze.. Ludzie oburzeni, że wymiana panewek przy 120k km, mając firmę w 2x caddy III obróciło panewki przy 200k km a to przecież super nieśmiertelne 1.9 które nie było jebane jak każda mka. A w tej mce zmienone na wszelki, ponieważ koszt panewek przy koszcie remontu to śmieszna kwota. Mając m4 stwierdzam, że s55 to świetne jednostki z jedną bolączką w postaci crankhuba – problem może pojawić się powyżej 500-600hp, które bez problemu wytrzymują po 700hp i duże przebiegi.

    Pozdrawiam, zadowolony właściciel mki 🙂

  5. Auto za 500k i wymiana panewek po takim przebiegu, no coż dalej nie zrozumiem osob ktore sie tak spuszczaja nad tą marką ale mechanik tez musi z czego zyc

  6. dlaczego bmw chyba jako jedyny aktualnie producent sadzi taka lipę ze przy tak symbolicznym było nie było przebiegu (zwłaszcza biorąc pod uwagę koszt zakupu pojazdu) ,trzeba wymieniać panewki ? Czy jest jakieś logiczne tego uzasadnienie ? poza oczywistym – słaba jakoś materiałów / wykonania ? I to przecież nie od dziś.. dlaczego nie mogą sobie z tym poradzić? Czy główni konkurenci (AMG / RS ) też mają takie problemy???I nie chodzi mi tu o koszty itd bo wiadomo, że przy takim sprzęcie trzeba się z tym liczyć i tyle.. bardziej mam na myśli to że otwieranie silnika i taki "remont" bo tak faktycznie trzeba to nazwać, jest konieczny?! jak dla mnie problemy Mpowerow (jak i zresztą praktycznie każdej jednostki napędowej bmw w mniejszym lub większym stopniu) przekreśliły kochana niegdyś przeze mnie markę 🤷‍♂️

Dodaj komentarz

Zadzwoń!