Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

BMW M3 Touring Competition (2022) prezentacja po raz pierwszy w Polsce! [ #showtestuje ] VLOG 4KPo raz pierwszy w Polsce! Prezentacja nowego BMW M3 Touring Competition podczas BMW M Festiwal na Silesia Ring! Zapraszam do obejrzenia nowego odcinka, łapek w górę i subskrypcji mojego kanału!

Zapraszam do obserwowania i subskrypcji:
https://www.instagram.com/rsmotoconcierge/
RS Moto Concierge @RS Moto Concierge

Obserwuj mnie na Instagramie:
https://www.instagram.com/showtestuje
Dołącz do mnie na Facebooku:
https://www.facebook.com/showtestuje

Partnerzy #showtestuje:
https://diverseextremeteam.com/ @DiverseSystem
https://www.sklepopon.com/ @SklepOpon
https://deler.pl​/ @Deler
http://s-point.pl/

#DiverseExtremeTeam #bmwm3touring

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

10 komentarzy do „BMW M3 Touring Competition (2022) prezentacja po raz pierwszy w Polsce! [ #showtestuje ] VLOG 4K

  1. Kombi to ostatni pojazd każdego człowieka :))))) więc jarać się tym brzydkim nadwoziem ,a już napewno nie typowo sportowym, jest bez sensu skoro jest piękne Coupe i Sedan i lepiej prowadzące się od klocka kombi

  2. tragiczne te ekrany czy kiedyś się to komuś w aucie przydało bo mnie jako kierowcę to denerwuje i rozprasza przeszkadzając szczególnie w nocy

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!