Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

BMW M4CS zmieniamy zawieszenie – Polski mechanik w DubajuFilm krótki ale treściwy:)

BMW M4CS które pobudziło moje zmysły i dzięki temu auto pierwsza trójka aut marzeń znacząco się zmieniła:)
Jest to idealne auto na daily.

__________________________________________________________________________

Instagram: https://www.instagram.com/polski_mechanik_w_dubaju/

#Dubai #Polska #BMW #M4CS

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

31 komentarzy do „BMW M4CS zmieniamy zawieszenie – Polski mechanik w Dubaju

  1. Nie wiem czy nazwał bym cię dobrym mechanikiem skoro mówisz że dystanse poprawią jakość prowadzenia. Sam mówisz że tak lubisz BMW, sugerujesz że zakładając te dystanse wyprzedzasz innowacją i technologia inżynierów tej marki ? Którzy dobrze wiedzą co robią

  2. Dystanse nie poprawiają prowadzenia a nawet je psuje bo zmienia geometrię i fizykę zawieszenia, jedynie poprawiają wygląd, to samo może się tyczyć sprężyn.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!