Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

BMW M550d Xdrive | Naprawa skrzynki xdrive | BMW F11 | Import ze Szwajcarii | Serwis | Adam KuncZainteresowany/a jesteś moimi usługami w zakresie mechaniki, motorsportu bądź ekspertyzą przed zakupową auta?

Zapraszam do kontaktu.

www.acs-serwis.pl
biuro@acs-serwis.pl
+48 603975574

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

44 komentarze do „BMW M550d Xdrive | Naprawa skrzynki xdrive | BMW F11 | Import ze Szwajcarii | Serwis | Adam Kunc

  1. Miałem ten sam problem, który zaczął się nasilać po przeglądzie podczas testu siły hamownia. Tarcze się przepaliły przez to, że przednie koła się kręciły a tylne stały w miejscu. Niestety moja wina, że diagnosta nie został o tym poinformowany… na przyszłość radzę o tym informować.

  2. Panie Adamie, jak to z tymi Xdrive? Mam u siebie w E91, ludzie straszą że jak jeździ to jeździ ale jak się coś stanie to tragedia, jak to jest ?

  3. Szukaliśmy kiedyś czujnika wału do M50B20 i też był problem. Nie ma w ogóle tych czujników Boscha w sklepach, udało się dorwać używkę.
    Mam prywatnie W124 i coraz mniej części do tego, a to co jest dostępne w ciągu roku-dwóch podrożało dosłownie o setki procent. Oczywiście mam na myśli części oryginalne nie występujące w zamienniku. W wielu przypadkach również już zakończono produkcję części. Chociaż zamienników dobrych też jest coraz mniej.

  4. ostatnio się ścigałęm z takim samym, własciciel mówił ze ma ponad 400kuni i 850niuta… ja mam challengera 400kuni i 550niuta i tak samo jechaliśmy i od zera jaki i z rolki… doszliśmy do wniosku ze to wina xdrive bo nie ma całej mocy na tylnią oś 🙁 ale za to procedure startu ma mega kopa, szkoda tylko ze te procedury dają po dupie autku 🙁

    szkoda ze taki krótki film ale jaki by nie był to ja to szanuje dzięki 🙂

  5. Mam przyjemność jeździć od 3 lat M550D F10. Samochód naprawdę mega…choć wygląda niewinnie.Może spalić 5,5 litra a może wrąbać i 12 w zależności od nogi:) Jak to BMW- drogi w serwisie. Ale jest to takie M5 dla ubogich:) Xdrive u mnie śmiga…ale musiałem go uszczelniać bo ciekł…przy przebiegu 20tys km! Ważne aby nie zalać za dużo oleju. Dokładnie tyle ile zaleca producent.

  6. Kamil a czemu nie przewijasz pasa przez szelki, tylko masz zapięty na brudnej marynarce ? Kiedyś miałem właśnie taką sytuację nie zwracałem na to uwagi a później kierownik przychodzi na halę i mówi że Pani przyjechała E60-tką i powiedziała że pobrudzila pasem cała białą bluzkę 😀 po wydaniu auta po serwie 😀 hehe.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!