Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Bmw serii 5 luzy w zawieszeniuWymiana wahacza bmw e61

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

31 komentarzy do „Bmw serii 5 luzy w zawieszeniu

  1. ten podnośnik na tej powierzchni pomieszczenia (brak warunków do szybkiej ucieczki w razie w) powodowałby we mnie stany lękowe. Szarpiesz za sworzeń, a całe auto się kołysze w powietrzu. BHP to chyba tam nie istnieje.

  2. Mam knare (grzechotkę) z napisem carfour – kupiona w markecie, kilka razy upadła i rozleciała się rączka. Dzięki temu mogę teraz założyć metrową rurkę i kręcić. Używam jej już ponad 20 lat i działa.

  3. Przepraszam za tamten komentarz że mało ambitne prace przedstawiasz, na szczęście sam jesteś bardzo ambitny skoro to sobie tak do serca wziąłeś, że się tłumaczysz.
    Wiadomo, taki lajf, trzeba robić co klient zleca i jak nie ma warunków w garażu to unikać dużych robót bo można popłynąć. Lepiej kilka drobnych robót bo finansowo to dużo lepiej wychodzi.
    Niestety filmy instruktażowe są zdecydowanie ciekawsze z bardziej skomplikowanych robót. Pozdrawiam.

  4. Cześć Norbercie . No to się porobiło mechanik i jeszcze niańka . Szacun normalnie 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍. Co do grzechotki też kupiłem z 30 lat temu na giełdzie w Gliwicach grzechotkę STANLEYA . Gość powiedział gwarancja dożywotnia . Tak na niego spojrzałem i tyle . Powiem Ci że mam ją do dziś i tyle roboty co zrobiła to teraz niejedna markowa by już wysiadła . Ale wiadomo kiedyś trochę inaczej to wszystko działało 👍👍👍👍👍👍👍👍. Pozdrawiam 3 maj się i cierpliwości z młodymi mechanikami 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  5. elo… z mojej strony niestety unsub 🙁 fajnie się ciebie oglądało ale od jakiegoś czasu wydaje mi się jakbyś zaczął za mocno "gwiazdorzyć". tak czy inaczej wszystkiego dobrego… pozdrawiam 🙂

  6. Jak tak można dopuścić do takiego luzu? Przecież to łomocze niemiłosiernie. Jak by przeglądów nie było to ktoś by jeździł aż by zawieszenie się rozprzęgło.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!