Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

BMW serii 5 – nie zrzucać! Dociskać!↓↓ Więcej Informacji ↓↓
Niedawno wywołaliśmy dyskusję na temat prawidłowego zamykania maski (link niżej oraz w filmie). Dziś mimowolnie musimy złamać ten stereotyp. Zresztą zobaczcie sami! 🙂

Kia Sportage – nie dociskać! Zrzucać! – https://www.youtube.com/watch?v=J0hCT1ZPPto

Pełen test BMW 535d xDrive 313 KM – https://www.youtube.com/watch?v=I_m0Da03ThE

Subskrybuj nasz kanał, jeśli nie chcesz przegapić najnowszych testów – http://www.youtube.com/user/autocentrumkropkapl?sub_confirmation=1

Nasza strona – http://www.autocentrum.pl/
Facebook – http://www.facebook.com/AutoCentrumPL
Google+ – http://www.google.com/+autocentrumpl
Twitter – https://twitter.com/AutoCentrumpl

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

10 komentarzy do „BMW serii 5 – nie zrzucać! Dociskać!

  1. W mojej jak z tesciową-nie jebniesz to sie nie zamknie. Dociskanie (zalezy kto i jak) powoduje wgniecienia. Gumowe kołki/ograniczniki nie niszcza w zaden sposob maski wiec lepiej rzucic niz dociskac, ale co ja tam wiem.

  2. Maskę w Bmw należy pchnąć w dół z większą siłą żeby sobie trzasnęła 🙂 Miałem krótką praktykę w serwisie Bmw i powiedziano mi, że lepiej nie dociskać tylko właśnie pchnąć z góry. Przy dociskaniu można wgnieść maskę lub nie do końca ją domknąć. Sam w swojej 5er gdy tylko docisnąłem ją podczas zamykania, na autostradzie przy 160kmh prawa strona maski się poluzowała i wpadła w wibracje.

  3. @Marek Karabasz – nie tylko w polskim internecie, ale i w telewizji nie ma lepszych testów (niby w Moto On i Automaniaku coś pokazują, ale raczej polega to tam na uchwyceniu auta na tle ładnego widoczku i wysilanie się na poetyckie puenty). A tu jest zaglądanie w każdą przysłowiową dziurę, wytykanie błędów, ale i wypunktowanie pozytywów, szkoda jedynie, że nieregularnie się odcinki pokazują (fajnie byłoby wiedzieć, że np. we wtorek i w piątek o godz. 18:00 będzie wrzucony test).

  4. W Astrze IV jest podobnie, zamknie się tylko przez docisk. 
    Po drugie, to zawsze boję się że opuszczając maskę ze zbyt dużej wysokości, rozbiję lampę. Wiem że to dziwna fobia, ale … 😀 

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!