Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Brzmi jak F1 i jedzie 300 km/h. BMW M5 E60 V10W tym filmie Robert przedstawia BMW M5 E60 – ostatnie BMW z 5-litrowym silnikiem V10! To rodzinne auto brzmi jak bolid Formuły 1 i bez problemu osiąga ponad 300 km/h. Oczywiście tylko na niemieckiej autostradzie:)

Chcesz bezstresowo sprowadzić dobrej jakości samochód z Japonii lub Dubaju?

Skontaktuj się z nami:

info@stradale-classics.pl

tel.: +48 506 777 911

Kompleksowo zajmiemy się poszukiwaniem, zakupem i importem Twojego wymarzonego samochodu prosto pod drzwi Twojego garażu.
Mamy bezpośredni dostęp do systemów aukcyjnych bez zbędnych pośredników, co gwarantuje najwyższą jakość, bezpieczeństwo i najlepszą cenę prowizji.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

22 komentarze do „Brzmi jak F1 i jedzie 300 km/h. BMW M5 E60 V10

  1. I co ty możesz powiedzieć o historii motoryzacji jak w życiu tylko ten samochód widziałeś i słyszałeś. Szkoda czasu, jest o wiele więcej ciekawszych recenzji tego auta.

  2. BMW M5 E60 piękna i zawsze przyciąga wzrok 😉 i ten dżwięk 😊😊😊 A bedzię kiedyś Audi RS6 C7 ?? Chętnie bym poznał waszą opinie na temat Audi dowiedział się co nie co 😉

Dodaj komentarz

Zadzwoń!