Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

BUS KANAŁ – WYMIANA FILTRA PALIWA DUCATO 2.3



Cześć Busmenki i Busmeni! W dzisiejszym odcinku kontynuujemy temat wiosennego serwisu. Tomek i Zbyszek pokażą Wam jak szybko wymienić filtr paliwa w Ducato z silnikiem 2.3 M-Jet i dlaczego warto to robić w terminie. Nie zapomnijcie zostawić łapki w górę i suba. Klikając dzwoneczek na pewno nie ominiecie kolejnej premiery.
———————————————————————————————————————-
Potrzebujesz filtr paliwa?

Filtr z tego filmu: https://sklep.vanking.pl/pl/p/FILTR-PALIWA-FIAT-DUCATO-14-192.3-MULTIJET/54148?utm_source=youtube&utm_medium=link&utm_campaign=bus_kanal

Po inne części zapraszamy do naszego sklepu: https://sklep.vanking.pl/pl/searchque

Chcesz pogadać ze sprzedawcą? Znajdź swój oddział: https://vanking.pl/oddzialy/?utm_sour

Chcesz być na bieżąco? Wbijaj na nasze sociale:

FACEBOOK https://www.facebook.com/vankingparts
INSTA https://www.instagram.com/vankingpolska/

lub

WWW https://vanking.pl/category/aktualnos

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Jeden komentarz do „BUS KANAŁ – WYMIANA FILTRA PALIWA DUCATO 2.3

Dodaj komentarz

Zadzwoń!