Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Cała prawda o urwanych drzwiach i Maserati

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689


Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689Urwane drzwi? Adam Kornacki i drzwi w Maserati? To jedne z najczęstszych kasztanów kojarzone z moją osobą. Miliony odsłon na polskim i zagranicznym yt. Dziesiątki tysięcy komentarzy i nieprzemijająca popularność filmu na bazie fragmentu Zakupu Kontrolowanego sprawiają, że pokusiłem się o wyjaśnienie całej sprawy. Nie, żebym się tłumaczył! Chce wprowadzić Was w zaplecze, w warsztat, w to, co sprawiło, że ów film w ogóle pojawił się w internecie.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689


Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

40 komentarzy do „Cała prawda o urwanych drzwiach i Maserati

 1. Przesiadkę robić za kierownicę mocnego auta mając uszkodzoną i nie w pełni sprawną rękę? I to jeszcze poucza ludzi… co z tego że stanął na przestanku? Jak otwierał drzwi był już w ruchu na ulicy.

 2. Odgrzeję kotleta, bo teraz wpadłem na filmik :). Nie chce mi się czytać komentarzy – wiadomo, są mocno"polskie" ale …. Gdyby Pan Adam był moim znajomym i widywalibyśmy się często to bardzo często słyszał by "uważaj na drzwi 🙂 " – tak Panie Adamie, to jest śmieszne 🙂 Pozdrawiam

 3. Nigdy, przenigdy przez tyle lat od ukazania się tego nagrania nie pomyślałem źle o panu w nawiązaniu do tej sytuacji. Ot, zwykły zbieg niefortunnych okoliczności. Ale tłumaczenie że to wina poprzedniego kierowcy albo kierowcy autobusu?! Wstyd. Wina była ewidentne Pana i tylko Pan powinien zostać za to ukarany.

 4. Hahahhah ja nie moge jak Wy te drzwi w Maserati upie***ście 😆 szczerze widząc po tamtej sytuacji tego nie uninąłbyś w tem dzień i taki zvieg okoliczności że musiało tak być ale dlaczego Maserati 😆 ja tam bym sie cieszył lepiej uj**bać drzwi w Maserati niż w Daci , wtedy bym sie wkurzył. Pozdrawiam 😆

 5. Nie ma jak zwalaż winę na wszystkich innych tylko samemu się nie przyznać do Błędu.
  Dobrze chociaż że zaplacili za nich te mandaty.
  Bo według mnie kierowca autobusu móglby się odwoływać.

 6. Dziś miałem podobną sytuację stałem na pryzstnaku tirem lekko uchylone dzwi do jeździ było pół metra TIR z tirem się mijał. Zachaczyl mi przyczepa o drzwi i ja zostałem uznany za winnego a uato stało na przystanku. Mandat punkty o dzwi do wymiany

 7. Pytanie jest proste Adaś…: gdzie kierowca autokaru miał lusterko prawe?….. schowane pod fotelami? Jeśli stanąłem sobie na przystanku autobusowym…to znaczy że kierowca autobusu ma prawo mnie rozjechać? Oczywiście że nie. Głównym winowajcą jest kierowca autokaru. Ruszał pojazdem i nie popatrzył w lusterko że może kogoś zahaczyć.A to że tam stanęliście to zupełnie inny temat. A sterta donosów…hmmm cóż…. Polska Panie.

 8. A ja miałem taką sytuację że parkowałem obok stojącego auta i nagle gość otworzył drzwi powodując że zderzakiem nadziałem się na jego drzwi. Sytuacja losowa. Może nie spojrzał w lusterko a może jeszcze mnie nie widział kiedy patrzył.

 9. Słabo trochę…Gosia zaparkowała…Pan ruszył…tylko zatrzymała się z pełną aprobatą zwawcy przepisów i motoryzacji a wyobraźni w tej sytuacji zero ze strony redaktora…

 10. Sytuacja absolutnie do przewidzenia, centrum, przystanek, milion ludzi i pojazdów. Przyznaj się chłopie, że spierdzieliliscie robotę. 5-10 kilometrów dalej można to było zrobić bezpiecznie. Ale nie ,pan wielki celebryta musi zatrzymać się w centrum Warszawy, bo jak by to było inaczej. Merytoryczna krytyka z mojej strony.

Dodaj komentarz

https://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.comhttps://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.comhttps://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.com Zadzwoń!