Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Cewka Klimatyzacji VW,Opel || Jak sprawdzićW 80% jezeli nabijemy klime odpowiednio czyli wartość czynnika itd komputer nie pokazuje nam żadnych błędów typu czujnik ciśnienia itd powodem nie załączenia się sprężarki jest spalona cewka można dla pewności podać napięcie bezpośrednio na sprzegiełko czy nam przyciagnie jak nie wszystko jasne Pozdro

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

2 komentarze do „Cewka Klimatyzacji VW,Opel || Jak sprawdzić

  1. Witam brak napięcia na sprężarkę czy może być wina panelu sterowania wymieniony elektrozawór stary uszkodzony gaz dobity na krótko śmiga feler jest brak napięcia na sprężarkę zostałem odesłany do elektryka pozdrawiam

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!