Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

"Co na pierwszą furę?" – 10 aut do 10k do 15 lat – Lista Kickstera #3Jako młody kierowca pewnie zastanawiasz się co kupić na pierwszą furę?
Może ten film podpowie Ci co nieco. Podobnie jak moja książka 🙂
.

Kanał z vlogami: https://www.youtube.com/user/KickSterr
.
Moja wypożyczalnia aut – KicksteRent
https://kicksterent.pl
https://www.facebook.com/kicksterent
https://www.instagram.com/kicksterent/
.
.
.
Sklep z gadżetami – https://kickster.com.pl
.
.
Moja książka – https://rcl.ink/Bsn
.
.
Insta: https://instagram.com/___kickster___
.
FB: https://www.facebook.com/kickstertv
.
TT: https://www.tiktok.com/@___kickster___
.
.
Wesprzyj mój kanał – http://bit.ly/2y0UHaX aby uzyskać wcześniejszy dostęp do materiałów!
.
.
Sklep z gadżetami – https://kickster.com.pl

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

35 komentarzy do „"Co na pierwszą furę?" – 10 aut do 10k do 15 lat – Lista Kickstera #3

  1. Dobrze ze przed zapisaniem się na prawko latałem 8 miesięcy bez przypału i nabrałem doświadczenie 😉 fajnie się jezdzi z instruktorem i wykonuje wszystkie jego polecenia za 1 razem na jazdach. I to motorem 2.0 także jak ktoś nie jest debilem to idzie tryhardowac w życiu.

  2. Przyjeżdżam swoim focusem 1.8 16v i czekam aż objedziesz mnie 1.6 16v, 1,6 pali około 6,3l/100 a 1.8 pali 6,5-6,8l/100km liczone na trasie, więc bardziej bym się skłonił do 1.8 lub 2.0 niż do 1.6 czy 1.4

  3. Nie kupuję nic niemieckiego, jak i ruskiego. Na szczęście są jeszcze najlepsi japończycy. I zawsze będą najlepsi. Jeśli idzie o komfort jazdy w segmencie B to nie spotkałem się z niczym lepszym od Clio czy Citroena.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!