Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Co sprawdzić przy zakupie Tesli model 3? | EV RepairHej! W tym, spontanicznym, odcinku wspólnie z @Daniel Grzyb mówimy o tym jak uniknąć wpadki przy zakupie Tesli Model 3. Wszystko odbywało się „przy okazji” więc sporo, niestety, pominęliśmy… ale liczymy na Was i Wasze komentarze aby uzupełnić braki tego materiału. Więc. Oglądajcie i komentujcie!

Zapraszamy na nasze media społecznościowe oraz stronę internetową!

Warsztat: https://www.evrepair.pl/
Instagram: https://www.instagram.com/evrepairgarage
​Facebook: https://www.facebook.com/evrepairgarage
TikTok: ttps://vm.tiktok.com/ZMRSXTkNQ/

Jeśli chcesz zostać naszym Patronem, odwiedź nasz profil:
https://patronite.pl/www.evrepair.pl
Dziękujemy, że pomagasz nam się rozwijać!

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

7 komentarzy do „Co sprawdzić przy zakupie Tesli model 3? | EV Repair

 1. 0:50
  Co to za bzdury!?
  Mając do dyspozycji 120 tysięcy nie jestem w stanie wylictować powypadkowej Tesli model 3, nawet SR+ bez żadnych dodatków!

  To, że auta powinny potanieć przez wymienione czynniki, to jedno ale że wcale tak się nie stało to drugie.
  Ceny są dokładnie takie same jak przed wojną a Ukraińcy i tak licytują tyle, że w Polsce.

 2. Proponuję odcinek o tym, jak obchodzić się z nową Teslą 3. W sensie, co ile kilometrów, orientacyjnie, sprawdzać płyny, stan klimatyzacji, hamulców, zawieszenie itd, żeby zapobiegać poważniejszym awariom. Co można też sprawdzać w prosty sposób samemu itd.

 3. Jesteście w stanie sprawdzić historie serwisowa Tesli? W W-wie nie chcieli mi podac i nawet nie wiem czy byl wymieniany plyn hamulcowy, itd. Troszke zenada bo inne marki podaja takie rzeczy i mozna zaplanowac sobie serwis.

Dodaj komentarz

https://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.comhttps://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.com