Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Corolla Verso 2.2 D4D Kasowanie wskaźnika OIL CHANGE/Turning off OIL CHANGE indicatorKasowanie wskaźnika OIL CHANGE w toyocie Corolli VERSO.Jest to model z 2007 roku, ale w innych też to powinno zadziałać.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

25 komentarzy do „Corolla Verso 2.2 D4D Kasowanie wskaźnika OIL CHANGE/Turning off OIL CHANGE indicator

  1. Dokładnie, w wersjach 2.0 także działa, jednak to niezbyt dobre wyjście. Bez dokładnego serwisowania i podłączenia komputera, lampka serwisu powraca bardzo szybko, dlatego tez proszę nie robić sobie nadziei

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!