Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Corsa

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

14 komentarzy do „Corsa

 1. Pewnie jesteśmy jedyną firmą na Świecie która używa przemysłowych zgrzewarek do naprawiania samochodów i dlatego dla mało zorientowanych takie naprawianie samochodów wydaje sie być podobne do tego co tworzą serwisy autoryzowane a także niektóre warsztaty blachrsko-lakiernicze.

 2. Za kwotę otrzymaną z ubezpieczalni nie byłby w stanie kupić auta o podobnych właściwościach. Co do jakości wykonania….hmmm….w fabryce podobnie się to odbywa, ale domyślam się że masz małą wiedzę na ten temat i dlatego tak piszesz.

 3. Może powinno trafić na złom, ale była to sytuacja wyjątkowa. To nie jest po….wiony kraj, wszędzie na Świecie robi się takie rzeczy, pewnie nie tak dobrze jak w tym przypadku.
  NIe jesteśmy serwisem autoryzowanym a więc u nas "Mietki" nie pracują, tylko fachowcy posiadający odpowiednią wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Właścicielem auta jest emeryt, auto uszkodzone nie z jego winy, samochód był w doskonałym stanie technicznym.

 4. Na tym filmie nie ma nic nadzwyczajnego, no może nietypowy był sposób rozwiązania problemu. Na innych filmach z naszej firmy są ciekawsze naprawy i dużo więcej widać. Oczywiście cały czas naprawiamy samochody w taki sposób, z tym że obecnie robimy to lepiej. Więcej informacji jest na naszej stronie:
  autim.com.pl

 5. Nie jest to jakoś szczególnie czasochłonne….z tego co pamiętam to jakieś 10 godzin.
  To są zwykłe blachy a więc nie trzeba stosować bardziej skomplikowanych technik zgrzewania. W nowych autach wykonanych z blach o podwyższonej wytrzymałości jest to trochę trudniejsze.

 6. Auto jest zgrzewane takimi samymi zgrzewarkami jak w fabryce i łączone w tych samych miejscach, a więc nie widzę różnicy od wykonania fabrycznego. Jesteśmy jedyną firmą używającą przemysłowych zgrzewarek do napraw powypadkowych, dlatego nie dziwi mnie brak wiary w jakość takich napraw.
  Inny sposób na zgodność numerów VIN z dowodem jest mi znany….ale pewnych rzeczy się nie robi….

 7. acha wpelni sprawny ??? sory ale dlamnie takie tlumaczenie to ,,,,,,,, a zabezpieczenie antykorozyjne to jeszcze zadnemu oplowi nie pomoglo i nie pomorze zawsze rdza itak bedzie go wpierdalac ……jest pewien sposob zeby numery VIn byly zgodne z dowodem ..ten proceder znany jest od lat tylko malo sie otym mowi bo wyjcie jest zawsze z kazdej sytacji

 8. To była całkowicie nieopłacalna naprawa, wykonana tylko z powodu trudnej sytuacji w jaiej znalazł się właściciel auta, nie było to auto na sprzedaż. Swoją drogą tak naprawiony samochód jest w pełni sprawny i niczym nie różni się od auta wyprodukowanego w fabryce, no może tylko lepiej jest zabezpieczony przed korozją.

  Krzychuautim

 9. ja tam niewiem ale skoro mieliscie identyczna karoserie a mieliscie do ten lewy bok razem z dachem musieliscie skades wyciac to nie latwiej bylo by silnik i wiazke z elektryka przerzucic do tamtej karoseri tylko sie pierdolic w skladanie tamtej

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!