Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Czy mogę jechać na przegląd do ASO?Polscy kierowcy vs koronawirus część 2. Czy mogę wymienić opony? Czy mogę jechać na przegląd. Czy zabronią parkowania na chodnikach (i inne głupie pomysły) w czasach pandemii

kontakt: motoprawdayt@gmail.com

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

36 komentarzy do „Czy mogę jechać na przegląd do ASO?

 1. to się nie liczy dla obecnej pseudowładzy, czy ktoś słyszał aby jakaś międzynarodowa korporacja wsparła polską służbę zdrowia, ja nie słyszałem ale Polski rząd wsparł kwota 20 mln zł bank goldman Sanch aby założyli sobie placówkę w Warszawie, kapitał nie ma narodowości, wierzcie dalej w te bzdury

 2. A co do Zakupu sprzętów dla szpitali to Lepiej samemu kupic i Wypożyczyc bezpłatnie żeby ci aferzyści i złodzieje z zarządu szpitali tego nie ukradli albo innego wała zrobili

 3. Autor vloga nie zapoznał się z prawdą związaną z tzw. pomoca z ChRL. Cały ten badziew nadaje się wyłącznie do utylizacji, a płacenie za to jest karygodne i godne potępienia. Chińscy komuniści produkują maseczki w niesterylnych warunkach, zanieczyszczają je chodząc po nich i wycierając buty, testy są zanieczyszczone, ewentualnie nieskuteczne.

 4. No cóż, historia zatoczyła koło. Ostatecznie sztandarowy produkt niemieckiej motoryzacji ma nazwę nadaną na cześć córki chyba pierwszego dilera samochodów, właśnie Mercedes. Swoją drogą to nawet nie dziwi że rodzice na siłę chcą "uszczęśliwić" swoje pociechy wymyślnymi imionami. Szkoda tylko że tak trochę z d… 😉

 5. Jeśli kierowcy nie przestrzegają obecnych limitów prędkości to niesądze żeby przestrzegali obniżonych limitów prędkości. Lepiej zwiększyć liczbę fotoradarów i odcinkowych pomiarów prędkości

 6. Mercedes to imię żeńskie i własnie dlatemu Mercedes to Mercedes. Tak zostało ochrzczone auto przez konstruktora na cześc córki zdaje się czy innej damy. Poza tym Astra to po łacinie Gwiazda 😉

 7. Tylko że to wtargnięcie na jezdnię to jest ostre naciąganie rzeczywistości przez kierowców i Policję. Oczywiście sam pomysł i infrastruktura przejść i ich zmian jest z doopy wzięta. Tak jak zapylenie nie równa się smogowi. Może sprawdzicie emisję szkodliwych tlenków przed kwarantanna i obecnie? Nie zapylenie tylko emisje tlenków własnie.

 8. Miałem nie komentować bo już się chce na to wszystko rzy…ć , wybory przestały interesować bo opozycja nie istnieje a jak już coś zapodają to też głupio-mądre zaś PIS robi sobie całkiem niezły piar.
  Natomiast jak słyszę takie tematy z imionami to tak sobie myślę że ludziom to już tak odbija że no nawet nie wiem jak to nazywać i tak jeśli nie ma wielkich konfliktów wojennych to bije na dekiel więc może taki globalny wirus jest jednak ludzkości potrzebny od czasu do czasu żeby otrząsnąć co nieco z niektórych debilizmów i pokazać że jednak gros różnych przepisów jest o kant d..py i da się inaczej czy po prostu po ludzku.
  Szkoda tylko że jak zawsze po tyłku dostają ci najniżej .

 9. Zastanawiam się nie od dziś nad tym, że Duńczycy robią przegląd techniczny samochodu raz na dwa lata. A jeździ u nich sporo nie najnowszych samochodów. Może byłoby zasadnym, przynajmniej w obecnych okolicznościach, wydłużyć okres ważności przeglądu technicznego naszych samochodów o kilka miesięcy? Nie wspomnę już o możliwości czasowego wyrejestrowywania samochodu…. Dania jest bardzo przyjaznym dla obywateli krajem, a ludzie mają zaufanie do rządu.

 10. jest też duża polska firma z Wadowic, która też jest w 100% firmą prywatną i przeznaczyła niemałą kwotę pieniędzy na pomoc min. szpitalom w walce ze skutkami koronawirusa ;))

 11. Różnica między Polską a Niemcami w czasie wprowadzenia ograniczeń z powodu 👑 wirusa jest taka,że w Niemczech w rozporządzeniu o ograniczeniu w poruszaniu się dokładnie określono co do!no,a czego nie wolno,a w Polsce szukając w sieci takiego dokumentu nie znalazłem.
  Dlatego w Niemczech nikt nie robi problemu jak pójdziesz do warsztatu samochodowego,aby wymienić opony,lub żeby naprawić samochód.
  W końcu gospodarka niemiecka opiera się na motoryzacji.
  Wesołych Świąt.

 12. Też zauważyłem ten problem, że zaparkowany samochód na chodniku uniemożliwia zachowanie zalecanego odstępu gdy znajdzie się dwoje ludzi, którzy chce się wyminąć na tymże chodniku. Też uważam, że zachowanie kierowców parkujących tak w tym czasie jest lekko lekceważące.
  Takie wieczne kombinowanie aby wyjść z domu czy normalnie pracować kończy się na ponad 6 tysiącach zakażonych osób, albo jeszcze większej liczbie tak jak we Włoszech czy USA. Nie ma co kombinować lepiej to przeczekać.
  Dobrze, że moi rodzice nie mieli tak pojechanych pomysłów i nadali mi normalne imię.

 13. Dzięki za te ciekawostki z imionami 😀 Może jednak niektóre ograniczenia w naszymi kraju (np.dotyczące nazywania dzieci) nie są takie złe. Dodam, że w przypadku zwierząt modnym ostatnio imieniem jest: Covir, Korona itp. Mam nadzieję, że Amerykanie nie pójdą tym tropem w przypadku dzieci….

 14. Ale złoty kawał z córką na koniec – mamy takie czasy Pawle że wszystkie Panie które roznosiły Covid-19 na paradzie w Madrycie musiałyby mieć na imię Alfa 🤣🤣🤣

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!