Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Czy można zarobić na zakupie nowego samochodu? Gość specjalny Daniel SiwiecZapraszam na kanał Daniela:
https://www.youtube.com/c/DanielSiwiecPL

Mój profil na PATRONITE:
https://patronite.pl/DanielGrzyb

Wynajmij moją Tesle:
https://ev-rent.pl/

Moja strona:
danielgrzyb.pl

Mój Instagram:
https://www.instagram.com/danielgrzyb_official/

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą ze mną, wszelkie pytania lub oferty współpracy proszę kierować na podany e-mail / If you are interested in cooperation, any questions or offers of cooperation, please contact the specified e-mail:

kontakt@danielgrzyb.pl

#tesla #audietrongt #danielgrzyb

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

15 komentarzy do „Czy można zarobić na zakupie nowego samochodu? Gość specjalny Daniel Siwiec

  1. Zatoczyliśmy wielkie koło w tej g..o burzy i wróciliśmy do sedna sprawy czyli cofnęliśmy się o 100 lat wstecz. Elektryk do miasta i spalinówka na trasy a jak kogoś nie stać lub lubi uniwersalność to kupuje hybrydę . Widać że przyszłością motoryzacji jest siła przeszłości. P.S O ekologii już wszyscy zapomnieli bo te kraje które najgłośniej krzyczały ( Holandia , Niemcy etc ) kotłują węglem więcej niż Polacy.

  2. Dziwne czasy, moja Skoda z wzrastającym przebiegłem jest warta coraz więcej. Daniel, wodór to przyszłość z nie wozy elektryczne. Elektryki to tylko przejściówka przed kolejną rewolucją w motoryzacji. Pozdrawiam

  3. Fajna odmiana w temacie elektryków i uczciwie podejście do samochodów. Jak najbardziej można być fanem samochodów elektrycznych, jednocześnie nie skreślając aut spalinowych.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!