Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Czy pojawi się więcej hybryd typu plug-in? Jaka jest pojemność baterii w Toyocie C-HR? | Toyota Q&AMaciej Kilim (General Manager) i Robert Mularczyk (PR Senior Manager) z Toyota Central Europe rozwiewają wątpliwości widzów kanału Toyota News. Opowiadają na temat rodzajów baterii w hybrydowych i bateryjnych modelach Toyoty. Nie zabrakło odpowiedzi na pytania o paletę barw, dostępność i wyposażenie aut z oferty Toyoty.

Droga na skróty:
0:00 Wstęp
0:22 Czy Toyota bZ4X ma Solid State Battery?
0:58 Co zrobić z poziomem oleju w Corolli Hybrid powyżej normy?
3:19 Pojemność baterii w hybrydowej Toyocie C-HR
4:51 Czy w Polsce obowiązują 10-letnie gwarancje przy zakupie Toyoty?
6:31 Zabezpieczenia antykorozyjne podwozia i zabezpieczanie silnika AWD-i woskiem
10:05 Jak będzie wyglądać Toyota Corolla T-Sport?
10:38 Paleta barw w samochodach Toyoty
13:14 Dlaczego Toyota oferuje dwie hybrydy plug-in?
18:13 Toyota Corolla Cross – różnice między polskim a holenderskim rynkiem
18:42 Kiedy pojawią się cenniki Toyoty Corolli Cross?
19:47 Różnice spalania w trybach Eco, Normal i Sport w hybrydach
21:54 Zakończenie

Głodni wiedzy o samochodach Toyoty i rynku motoryzacyjnym? Polecamy pozostałe filmy z serii Q&A: https://www.youtube.com/playlist?list=PL-Q7-r1UqvBxyXXu3ZxKnCVnFe_s39L3T
Zachęcamy do zadawania pytań do kolejnych Q&A w komentarzach!


SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ

Facebook:
http://www.facebook.com/ToyotaPolska

Instagram:
http://www.instagram.com/toyota.polska
https://www.instagram.com/robert.mularczyk/

LinkedIn:
https://pl.linkedin.com/company/toyota-motor-poland

WWW:
http://www.toyota.pl

#ToyotaPolska #ToyotaQA #ToyotaCentralEurope

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

31 komentarzy do „Czy pojawi się więcej hybryd typu plug-in? Jaka jest pojemność baterii w Toyocie C-HR? | Toyota Q&A

 1. Panowie nie o takie przedłużenie gwarancji chodziło. W stanach już jest program 10 letniej gwarancji na całe auto z warunkiem przeglądów dla marki lexus. Czy w Polsce możemy na niego liczyć? Zawsze trochę jesteśmy z tyłu a może zacznijmy czasem pierwsi.

 2. Jak można z wady fabrycznej zrobić "ceche" danego silnika? Jaka to cecha jak paliwo jest w oleju silnikowym czyli olej może nie spełniać swoich właściwości smarnych. Z tych pytań głównie wynika jak marka jest "bezawaryjna" czym na każdym kroku się chwali, kierowcy to potwierdzają😉. Ale panowie próbują wybrnąć z twarzą z trudnych dla marki pytań i udaje im się to. Świetne silniki te co produkują olej.

 3. Jak długo można przechowywać paliwo w zbiorniku RAV4 Plug-in? Bo zakładając scenariusz w którym jestem w stanie jeździć 80% dystansu tylko na prądzie i robiąc miesięcznie 1000km to w trybie hybrydowym pokonam około 200 km a co za tym idzie zużyje około 10-12L tak wiec zbiornik wystarczy na 4-5 miesiące. Czy tak długie przechowywanie paliwa w zbiorniku nie wpłynie negatywnie na układ paliwowy?

 4. 1 – Czy światła matrycowe (AHS) wrócą do Corolli w 2024? W wersji 2023 zostały wycofane, a przed liftem były. 2 – Kiedy w Corolli wreszcie elektryczne sterowanie fotelem kierowcy z pamięcią 2 ustawień?

 5. Tak pier.. te chłopy że słuchać się nie da
  Wszystko to marketing tak przedstawiają ze Ach – Och same super latywy a życie pokazuje co innego.

 6. Też potwierdzam, że w trybie normal jest optymalnie. Eko przełączam tylko jak jest ślisko na drodze i wydaje mi się, że też inaczej jest zarządzane ogrzewanie i może klimatyzacja ale tu nie jestem pewien. Power tylko używam, jak muszę sprawnie włączyć się do ruchu, bo reakcja silnika spalinowego jest szybsza.

 7. następna afera sie szykuje!!! ludzie zgłaszajcie sie do serwisów to jest usterka !!!!
  jak będzie głośno to ogłoszą akcje serwisowa i będę pierścienie wymieniać!!!
  a tu ciemnote wciska ze to normale ze paliwo wlewa sie to silnika!!!

 8. wada fabryczna konstrukcyjna 2.0 za duży!!!! luz miedzy pierścieniem tłoka a cylindrem !!!
  powinni ogłosić akcje serwisową!!!! przedostające sie paliwo do oleju normale?
  1/2 litra benzyny do oleju który staci całkowicie film olejowy !!wciskają ciemnotę ludzią !

 9. Kolejny bardzo dobry odcinek. Ciekawie i "z jajem".
  I chyba jedyny który oglądam do końca, mimo dosyć statycznej formy i tylko Toyotowych tematów.
  Profesjonalna ekipa 👍.

  Z drugiej strony odważnie – nie wyobrażam sobie pewnego konkurencyjnego koncernu z takim programem.
  Pytania użytkowników z cyklu "czemu to się psuje" byłyby złotem.
  I pewnie dlatego nie prowadzą takiego kanału na YT.

 10. Witam. A czy tryby jazdy dodatkowo nie zmieniają siły wspomagania układu kierowniczego. W trybie sport jest wyraźnie „cięższy”. Z odpowiedzi wynika jakby tryby różnicowały tylko potrzebna „siłę” naciskania pedału gazu. Serio tylko po to są te trzy tryby. Nic więcej? Żadnych zmian w pracy układu?

 11. W mojej ocenie tryb eko zmniejsza skuteczność pracy klimatyzacji która jest napędzana prądem. Podobnie jest z ogrzewaniem, silnik spalinowy krócej się dogrzewa zimą i zarazem mniej zużywa paliwa. Umiejętne korzystanie z trybu eko zmniejszy zużycie paliwa. Zalecam również używać przycisku EV mode gdy przewidujemy ze dłużej będziemy stać w korku. Również zima lepiej jest się dogrzewać podgrzewanymi siedzeniami niż z standardowego ogrzewania. Takie są moje doświadczenia i obserwacje.

 12. Kurczę Panowie ale z tym zabezpieczeniem antykorozyjnym to na prawdę jakiś niesmaczny żart. Producent nie zabezpiecza tego lub zabezpiecza symbolicznie. Jak się położy jakiś wosk solidny to zmieni się waga auta i nie ma homologacji. Dobrze to zrozumiałem? Przecież to jakiś jeden wielki niesmaczny żart. Przecież płacąc nie małe pieniądze oczekiwałbym, że to nie zardzewieje po kilku latach :/

 13. Szanowni Panowie, Czy w modelu Corolla Cross będą dostępne:

  1. wersja wyposażenia GR Sport?

  2. dwukolorowe nadwozie – dach, słupki i lusterka w kolorze czarnym np. do wersji biała perła?

  Kiedy auta trafią do salonów na ekspozycję?

 14. Nawiązując do zabezpieczenia antykorozyjnego czy takie zabezpieczenie w profesjonalnej firmie nie wpłynie na utratę gwarancji i czy są jakieś wytyczne co do elementów podwozia, których nie można zabrzpieczyć ?

 15. No nie dowiedziałem się a zadawałem pytanie.Może Pan Maciej skoro nie Pan Robert mi odpowie.
  Czy będzie i kiedy Corolla Cross w wersji napędowej 1.8 litra 140 koni ?????
  Kolejne pytanie jakie dwa modele będą w przyszłym roku w wersji plug-in ????

 16. bz4x – wydajna bateria ładowana przez 70 min jak np. w KIA 18min. Masakra co za optymizm. Test baterii układu hybrydowego jest dodatkowo płatny ..

Dodaj komentarz

Zadzwoń!