Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Czy srebrna folia rozpuści lód? Zimowy test bezprzewodowo podgrzewanej szyby – VW Tiguan===✅ Link aktualny w 2022✅===
https://mubi.pl/zachar – tu wydasz mniej na ubezpieczenie!
Po zakupie otrzymasz 150 zł cashback

↓↓ Więcej Informacji ↓↓
Zobacz jak cienka warstwa srebra (w VW mówią na to “folia”) pomaga pozbyć się lodu z przedniej szyby przy -7C.

Subskrybuj kanał Zachar OFF, jeśli nie chcesz niczego przegapić! – http://www.youtube.com/user/ZacharOFFpl?sub_confirmation=1

Facebook – https://www.facebook.com/zacharoffpl
Instagram – https://instagram.com/zachar_off/

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

26 komentarzy do „Czy srebrna folia rozpuści lód? Zimowy test bezprzewodowo podgrzewanej szyby – VW Tiguan

  1. Szkoda ze dla porównania nie postawiłeś obok samochodu z tak samo zamarzniętą szybą ale ogrzewaniem tradycyjnym (chodzi o porównanie jakości i szybkości rozmrażania). Ale ogólnie fajny patent.

  2. po za tym czym to się różni pomiędzy nadmuchem na przednią szybe? W swoim seicento wystarczyło mi około 6-7 minut by mieć ten sam efekt … Ktoś powie że skrobać nie trzeba, lecz it ak trzeba oskrobać boczne …

Dodaj komentarz

Zadzwoń!