Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Czy Tesla ma kłopoty? | EV RepairW tym odcinku odniesiemy się do redukcji zatrudnień m. in. w Tesli, a także ogólnie o nadchodzącej recesji. Postaramy się umieścić te wydarzenia w ogólnym kontekście globalnym i wyrazimy opinię na temat sposobu przekazywania złych wieści pracownikom Tesli.
Zapraszamy do oglądania!

Zapraszamy na nasze media społecznościowe oraz stronę internetową, na której możecie umawiać się na wizyty!

Warsztat: https://www.evrepair.pl/

Instagram: https://www.instagram.com/evrepairgarage
​Facebook: https://www.facebook.com/evrepairgarage
TikTok: ttps://vm.tiktok.com/ZMRSXTkNQ/

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

8 komentarzy do „Czy Tesla ma kłopoty? | EV Repair

  1. Kiedy u mnie w pracy w LEGO firma ogłaszała, ze przyjdzie redukcja. Skutkiem takiego ogłaszania był fakt, ze dobrzy pracownicy zaczęli odchodzić przez faktyczną redukcją. Kiedyś nadszedł sądny dzień to zwolnili najmniej wydolnych ludzi lub takich co nie pasują do schematu. Od tej pory zatrudnili jeszcze więcej ludzi. Czyli było to zwykle przegrupowanie „Simplify to grow”. Wg mnie nie powinni tak stresować ludzi przez pare miesięcy bo zepsuło to atmosferę i wiarę w firmę. Odeszło dużo bardzo dobrych inżynierów. Teraz jest spoko ale wiem, ze sentymentów w biznesie nie ma.

  2. 11:50 Czyli co, Tesla ma iść w produkcję pełną mocą S, a ograniczyć 3? Sorry, elektryki, szczególnie Tesle, już są drogie i szarego Kowalskiego na nie nie stać, a ograniczenie się do produkowania głównie segmentu premium jeszcze bardziej spowolni rozwój elektromobilności. Ja np. nie rozważam w ogóle zakupu S, bo trójka mi w zupełności wystarczy.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!