Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

CZYSZCZENIE WTRYSKÓW DOMOWYM SPOSOBEM W DIESLU czyli ODMULANIE MIETKA E220Osmulanie Mercedesa E klasy z 1998 roku. Płukanka , wtryski, olej, egr intercooler
Dzięki za zostanie patronem Poniżej przydatne linki
Patronite========= http://patronite.pl/gara%C5%BCowehobby
GRUZOWISKO===== http://www.facebook.com/groups/2405854762965382
FB=============== http://www.facebook.com/garazowehobby/
GRUPA ========== http://www.facebook.com/groups/936282416523049
Insta ============= http://www.instagram.com/garazowehobby/
YT ===============http://www.youtube.com/channel/UCMnrY_kF7jsPr8XO59F9nVQ

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

33 komentarze do „CZYSZCZENIE WTRYSKÓW DOMOWYM SPOSOBEM W DIESLU czyli ODMULANIE MIETKA E220

 1. Czyli wymiana oleju z płukanką przywróciła moc!

  Niektórzy mechanicy w takiej sytuacji wymieniają jeszcze:
  – tarcze + klocki
  – rozrząd (czyi pasek + najłatwiejsze do odkręcenie kółko z nim powiązane)
  – akumulator
  – kable i świece (zapłonowe / żarowe – zależy od paliwa)
  tacy bardziej ogarnięci jeszcze 
  – uszczelkę pod głowicą

  nie pomogło – nie szkodzi i tak by trzeba było to niedługo wymienić…

 2. U mnie w W124 przyda sie ten preparat, drugi wtrysk leje bardzooo, a kopeć też spory jest. Można wlać to bezpośrednio do baku przed tankowaniem?

 3. Jak dla mnie test przelewowy trzeba interpretować na odwrót. A dlaczego>? no dlatego że skoro jest więcej w menzurce znaczy że mniej trafiło na cylinder czyli została efektywnie rozpylona ropa. Ale to moja teoria na ten temat 😀 Ciekawe czy prawdziwa.

 4. Dobry patent z tym płukaniem wtrysków. Tylko zastanawiam sie czy puszczenie czystego środka do pompy nie bedzie miało negatywnych skutków dla pompy? Ma ten środek jakieś właściwości smarne jak ropa? 😛 Pozdrawiam

 5. Dlaczego nie ma info o lokowaniu produktów? 😉
  Jakiś czas temu sam mówiłeś, że płukanki to szajs i nie warto tego robić, tak samo inne polepszatory i siuwaksy 😉 A tu nagle płukanki są ok, Ceratec działa… Dziwne że wszystkie produkty firmy LM…
  Prof. Chris przynajmniej uczciwie powiedział że Tech 2000 zrobił mu odpowiedni przelew 😉 Tu też chciałbym usłyszeć takie info.
  Pozdrawiam serdecznie 😉

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!