Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

DAS 3000. Kalibracja radaru BMW.Samochody są obecnie wyposażane w różnego rodzaju kamery i czujniki pozwalające wykrywać innych użytkowników dróg. Ich właściwa kalibracja to kluczowy czynnik bezpiecznej jazdy.

Bosch DAS 3000 to uniwersalne urządzenie do kalibracji i regulacji zaawansowanych systemów wspomagania kierowcy (ADAS).

Szybka konfiguracja, innowacyjny wielofunkcyjny system mocowań, solidna i zwrotna konstrukcja oraz szeroki wybór tablic kalibracyjnych to jego podstawowe cechy. Seryjnie jest wyposażone w tablicę z wzorem do kalibracji samochodów z grupy VW. Jej konstrukcja pozwala także na kalibrację radarów w innych markach.

Przy współpracy z testerem KTS i oprogramowaniem ESI[tronic] zapewnia prawidłową kalibrację systemów aktywnego tempomatu, asystenta hamowania i pasa ruchu, a także innych spotykanych w samochodach systemów ADAS.

Zobacz, jak wykonać kalibrację radaru w aucie marki BMW.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!