Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Demontaż rączki maski Octavia 2/FL , Golf 5/6, Passat B6/7 [disassembly of the mask handle]Dokładny sposób demontażu rączki maski w Octavii 2/FL, Golf 5/6, Passat B6/7
Nic strasznego, a po co połamać zawleczkę.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

16 komentarzy do „Demontaż rączki maski Octavia 2/FL , Golf 5/6, Passat B6/7 [disassembly of the mask handle]

  1. Witam a tam jest jakaś sprężyna bo po otwarciu maski nie wraca na swoje miejsce i muszę ją cofnąć żeby zamknąć maskę, czy problem leży przy zamku maski czy też może linka jest za luźna?

  2. Mam taki problem wlasnie, ze bardzo ciezko otwiera mi sie maska. Gdy ja otworze to raczka pracuje dosc ciężko i skrzypi, ale gdy sciagne kulke łącząca linke z zamkiem to raczka pracuje normalnie i nie skrzypi. Problem przesmarowania raczki? Czy moze zamek jest do wymiany? Wiem, ze to nie forum, ale moze ktos miał podobny problem?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!