Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Demontaż reflektora Audi A6 C5 – Mój GarażManual krok po kroku jak zdemontować reflektor Audi A6 C5.
Demontaż reflektora Audi A6 można przeprowadzić bez ściągania zderzaka, jednak wymaga to odrobiny zabawy przy wciąganiu samego reflektora.

Video recodred: Canon A3300is + Samsung Galaxy S2
Audio: Samson C01U

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

10 komentarzy do „Demontaż reflektora Audi A6 C5 – Mój Garaż

  1. Przydatny film, jednak od siebie dodam że szybciej i bezpieczniej przed wyciaganiem lamp najpierw zdjąć tylny dekielek od lampy. Nie blokuje się wtedy w pasie przednim przy wyciaganiu i mniej siłownia się 👍

  2. Proste jak "drut". 😉 50 razy otwierałem tyle lat. Dla mnie i dla kumpli. Długi wkrętak torx najlepiej z magnezem. Jest tego mnóstwo aby kupić. Ogólnie gratuluję z twoim garażem, regeneracją i filmem. Pozdrawiam. Andrzej założyciel a6klub.pl.

  3. Powinienes zaprzec jakis łom o blotnik i podważyc ewentualnie wygiąć blotnik.. Mozna tez użuc duuuużego srubokreta oprzecz go o gorną czesc lampy i jebnąć mlotem… Sama wyjdzie

  4. Czy po wyjęciu reflektora uzyskujemy dostęp do mocowań tej chromowanej listwy zaraz pod lampą? Może mógłbyś zrobić mały poradnik jak zdjąć te chromowane listwy z A6 C5 (grill, lampy, boczne okna i klapa bagażnika), odpowiednio je przygotować i pomalować? 😉

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!