Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Demontaż schowka + naprawa zawiasu i spowalniacza w Audi A4 B6Music by Joakim Karud http://youtube.com/joakimkarud

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

20 komentarzy do „Demontaż schowka + naprawa zawiasu i spowalniacza w Audi A4 B6

  1. Dorwalem uszkodzony schowek z wejściem pod zmieniarke,oczywiście dzwi sa uszkodzone.Moje pytanie jest czy moge przełożyć swoje dzwi do tamtego uszkodzonego schowka.

  2. Kilka dni temu popsuł mi się prawdopodobnie spowalniacz. Klapa schowka swobodnie, bez żadnych oporów opada. Moja A3 8P nie jest A4 B6, ale myślę, że wszystko jest podobne, jak nie takie samo. Będę dzisiaj walczył ! 😎 Na koniec podzielę się jak mi poszło. Film bardzo przydatny. Dzięki piękne, pozdrawiam ✋

  3. Świetny kanał!!! Jedyny, a doradzisz coś dlaczego nie świeci się żarówka w schowku? Czy to wina tego spowalniacza z prawej strony(u mnie wątpię by działał poprawnie) to czy sprawdzac napięcie w kostce? 🙁

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!