Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Demontaż SKRZYNI BIEGÓW URSUS C-4011 / C-355 / C-360 | Poradnik warsztatowyNa bazie remontu naszej “czterdziestki” pokazujemy jak zdemontować poszczególne elementy skrzyni biegów Ursusa C-4011, a także Ursusów po kolejnych modernizacjach. W razie dodatkowych pytań możecie do nas pisać na info@retrotraktor.pl – postaramy się w miarę możliwości czasowych odpowiadać bądź podamy nr telefonu do kontaktu.
Zrzutka na rozwój naszego kanału: https://zrzutka.pl/j7dtkh
Zapraszamy również na nasz portal http://retrotraktor.pl
Forum RetroTRAKTOR: http://forum.retrotraktor.pl
Facebook: https://www.facebook.com/retrotraktor
Klub RetroTRAKTOR: https://www.facebook.com/klubretrotraktor
https://www.facebook.com/zetor25

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

26 komentarzy do „Demontaż SKRZYNI BIEGÓW URSUS C-4011 / C-355 / C-360 | Poradnik warsztatowy

 1. Witam, roboty rozbiórkowe idą jak burza 👌👍😉 No i czekam na filmy ze Suprem – w tym roku wyjedzie z warsztatu ? 😉 Pozdrawiam Was serdecznie i życzę wszystkiego dobrego

 2. Ciekawie Opowiadacie i miło się ogląda. Mam pytanie, jest możliwość sprawdzić stan oleju w skrzyni? czy po prostu zlać i uzupełnic brakującą ilość? Mam też problem z wyskakującą Jedynką. pozdrawiam.

 3. Kuzynowi zakleszcza się 3 bieg i to praktycznie od roku już nie używa tego biegu bo za każdym razem się zakleszcza. Traktor nie pracuje w polu więc używa tylko 4 i 5 i czasami 2. Czy potrzebny jest demontaż całej skrzyni i jej remont czy to jest jakaś usterka,

 4. Witam
  u mnie to duże łożysko na głównym wałku
  obraca się w obudowie zewnętrzną szalką.
  i co teraz zrobić ?
  Tokarka i tulejowanie?
  jakieś inne opcje ?

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!