Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Diagnostyka samochodowa Warszawa Zdzisław NielipińskiFirma Zdzisława Nielipińskiego została założona w 1994 roku. Siedziba znajduje się w Warszawie. Prowadzimy warsztat samochodowy.

Przedmiotem naszej działalności jest mechanika i diagnostyka samochodowa. Zajmujemy się również blacharstwem, lakiernictwem i wulkanizacją. Serwisujemy klimatyzację i ogrzewanie postojowe Webasto. Wykonujemy diagnostykę silników VAG, OBD, EOBD, OBD2. Nasza oferta zawiera również serwis i montaż instalacji gazowych LPG w samochodach z każdym typem wtrysku benzyny.

Zajmujemy się samochodami krajowymi i zagranicznymi wszystkich marek. Naprawiamy auta osobowe i dostawcze.

Serdecznie zapraszamy. Żeby uzyskać więcej informacji należy kierować się na: http://autowesola.pl/

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!