Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Diagnostyka Skoda Octavia za pomocą 3xDiag (kanał VAG KKL) cz.13xDiag to 2-kanałowy interfejs zawierający 3 interfejsy w jednym : Interfejs LPG , BRC 24 i VAG KKL. Interfejs można stosować jako tradycyjny interfejs lub jako urządzenie do wbudowania, stanowiący diagnostyczny punkt dostępowy. Interfejs umożliwia jako pierwszy na rynku dokonywania diagnostyki porównawczej między instalacją LPG i VAG, oraz odczytywanie w tym samym czasie parametrów instalacji LPG i VAG.

W tym filmie przedstawionz został przykład podłączenia do SKODA OCTAVIA I 1.9TDI wykrycie wszystkich modułów i kasowanie w nich błedów.

Interfejs pracuje jako VAG KKL

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Dodaj komentarz

https://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.comhttps://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.com