Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

diagnoza usterki zmiany kierunku nawiewu Kia Ceed IUpdate: Usterka została wyeliminowana, ale nie naprawiona . Jest to raczej obejście problemu, ale działa skutecznie. Linki do filmu z naprawy niżej:

https://www.youtube.com/watch?v=rtfpYEhXG2w
https://www.youtube.com/watch?v=pkXE7-a4_8c

Działanie acturatora / silniczka sterowania kierunkiem nawiewu w Kia Ceed I 2006r. wersja z manualna klimatyzacją. Problem z działaniem polega na tym, że nie mogę przestawić nawiewu na korpus. 2 tryby są niedostępne: korpus/nogi, sam korpus. Silniczek sterujący wydaje się działać dobrze, ale coś blokuje przesuwanie się plastikowego elementu prowadzącego bolce sterujące łopatkami zmieniającymi kierunek nawiewu. Nie rozmontowałem układu bardziej niż to widocznie na filmie. Nie udało mi się naprawić usterki. Czytałem że to może być wina samej łopatki w środku tunelu powietrznego. Próbowałem użyć silniczek z drugiej strony; kupiłem tez drugi. Przesuwanie plastikowego elementu ręką również jest niemożliwe (duży opór). Film sklejony z kilku podejść do rozwiązania problemu.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

2 komentarze do „diagnoza usterki zmiany kierunku nawiewu Kia Ceed I

  1. Witam! A w jaki sposób zdemontować wyjście nawiewu na nogi pod kierownicą? Bo przez niego nie mam dostępu żeby dosięgnąć do silniczka. a mam podobny objaw ze silnik nie ma siły przepchnąć krzywki na nawiew na korpus.

  2. Witam, dzieki za film, pomogl mi, mam podobny problem, jest to albo wina zle wyprofilowanych kanalow tarczy albo bolcow nie poruszajacych sie w pelnym zakresie, rozwiazalem go polowicznie zdejmujac wyprofilowana biala tarcze poruszajaca bolcami i ustawiajac bolec nawiewu na twarz na caly czas otwarty ale poza tarcza (to on blokowal swobodny obrot tarczy w pelnym zakresie), aktualnie mam wszystkie tryby nawiewu z jednoczesnym co prawda nawiewem na twarz, ale ktory zamykam na kratkach, gdy mi nie odpowiada.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!