Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Domowy warsztat – Elektroniczne ślady kolizji. Sprawdzamy, co pamięta sterownik auta.Nawet po wielu latach od stłuczki czy wypadku z pamięci sterownika auta można wydobyć informacje, które pozwalają odtworzyć, jak przebiegało zdarzenie.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

17 komentarzy do „Domowy warsztat – Elektroniczne ślady kolizji. Sprawdzamy, co pamięta sterownik auta.

 1. Nie da, to się otworzyć parasola w dupie.
  Panowie widać są w czarnej dupie.
  Pojęcie o autach macie takie same jak ja o teorii strun.
  Czyli zerowe. Każdą informację o wypadku można wyczyścić.
  Poza tym po 3 zdarzeniach wypadkowych sensor się blokuje i należy go albo wymienić,albo " wyczyścić".
  Takie bajki opowiadajcie gimbusom…

 2. Doszukiwanie się dziury w całym.. Ludzie, porównajcie ceny aut w Polsce i na zachodzie. Tam dobre auto kosztuje średnio 20 % więcej niż najpiękniejsze na allegro. Chcecie kupować tanio to musicie się pogodzić z historią auta. Tak jak się godzicie z przebiegami 10 letnich diesli na poziomie 200000 (na zachodzie 400-500 tys) tak samo się pogódźcie z tym, że większość aut trafia z zachodu jako uszkodzone. A Wy naiwnie latacie z miernikami grubosci lakieru, wczytujecie się w crash daty i wymyślacie historie wypadku…. pamiętajcie to tylko pamięć. Jak w telefonie komórkowym. dziś coś zapiszesz, jutro skasujesz i śladu nie ma !!! Żadna elektronika nie pomoże.
  I chuj, że auto po dzwonie,zespawane z 4 ćwiartek i napakowane regenerowanymi "airbagami" z kozich główek (wioska, stolica regeneracji airbagów). I chuj, że w domu kibla nie ma, ale na podwórku fura musi być, żeby sąsiadowi gul skakał..

 3. '…pamięć jest w specjalny sposób blokowana…' Taaaaaa w sterze siedzi krasnal i wybija te 0-1. Nie można prościej powiedzieć, że dane zapisywane są w ROM, pamięci OTP (One Time Programmable)? Co do tych '5-ciu sekund przed': po prostu zapisuje (dump) zawartość RAM do EEPROM (flash). Niby dużo nie zmienia ale każdy kto jest chociaż trochę zainteresowany elektroniką zrozumie.

 4. Wystarczy wpisać w google "crash data" i wyświetla nam się co najmniej kilka stron dotyczących różnych programów które te dane kasują więc na pewno nie można w 100% polegać na takich danych. Plusem tego jest fakt, że ja nie miałem pojęcia, że coś takiego istnieje i można sprawdzić przeszłość auta za pomocą komputera więc jest szansa, że jakaś część osób nie ma pojęcia o tym, że takie dane są zapisywane. Chociaż obawiam się, że handlarze i komisy już dawno opatentowały sposób usuwania takich danych…

 5. Nie da się "tak łatwo" skasować. Czyli, że w ogóle się da.. A jak bardzo trudne to jest i jak bardzo powszechna jest wiedza na temat tego jak to zrobić? Chodzi mi o to czy faktycznie sprawdzając w komisie czy kupując po prostu z drugiej ręki, można na tym polegać czy standardem jest, że ludzie to kasują czy "coś tam" wymieniają? Bo jeśli się da, to komisy, które z tego żyją pewnie wiedzą jak prawda?

 6. Poczekajcie jeszcze chwilę, gdy w (używanych) samochodach spotkacie Bugdroida.
  Znając poziom pewności i stabilności systemu właścicieli serwisu YouTube, to może on jakieś zdarzenie zapisać niepoprawnie lub wcale nie zapisać. Ewentualnie przez dziurę w systemie będzie można je zdalnie zmodyfikować 😉
  A same dane wylądują bezpośrednio u NSA, lub u kierownika UE – Andżeliny 😉

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!