Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

DRIFTUJĘ W MIEŚCIE BEZ PRZYPAŁUWbijajcie na themike.pl po najnowszy drop 🔥

Cześć Siema! 👋 Kolejny odcinek naszego daily.
Dzisiaj odwiedzę tor dla specjalnie driftujących zdalnie sterowanych samochodów!

📷 Wpadnijcie na mojego instagrama: https://bit.ly/3O6b37m
📷 Oraz Anity: https://bit.ly/3nG0EUs

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

33 komentarze do „DRIFTUJĘ W MIEŚCIE BEZ PRZYPAŁU

  1. Masz w jakimś głupim systemie, ze masz taniej, ale tak jak dawniej za czasów komuny do 50 litrów benzyny na miesięcy, a że ja za to, że dużo jeżdżę to te marne 50 litrów to w ciągu tygodnia lub nawet szybciej wyjeżdżę.

  2. Oo RC na kanale no tego się nie spodziewałem 😁
    Fajnie, bo może dzięki temu trochę nowych osób zawita na lokalne tory do RCDriftu, żeby zobaczyć jak to wygląda na żywo, a być może ktoś akurat złapie zajawkę.
    Polecam 💪😉

  3. Mógłbyś Anicie kupić taką 350z, za 50-60 tyś da się znaleźć coś sensownego na projekt i byłby ciekawy kontent na Twój lub Anity kanał.😉

Dodaj komentarz

Zadzwoń!