Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Duda zbudował customowy wydech za grosze! #Duda_vs_Szafrański

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689Więcej: https://www.youtube.com/hashtag/duda_vs_szafra%C5%84ski
Oglądaj w Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/duda-kontra-szafranski-odcinki,32968/odcinek-9,S02E09,234487
Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/c/TVNTurbo?sub_confirmation=1
Przemek wybierze się do warsztatu Grześka w Ryglicach, gdzie obaj panowie ustalą, co będą budować w tym sezonie – wybór padnie na samochody z lat osiemdziesiątych, które obu mechanikom działały na wyobraźnię w dzieciństwie.

#tvnturbo #motoryzacja #dudakontraszafrański

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

29 komentarzy do „Duda zbudował customowy wydech za grosze! #Duda_vs_Szafrański

  1. No niestety ale osoby które mają pojęcie o tworzeniu tłumików wiedzą że część która jest swego rodzaju sprężyną umieszcza się maksymalnie na równi z kończącym się silnikiem a nie prawie w połowie wydechu jak tutaj potem tłumik jest zbyt sztywny co może powodować pękanie spawów bądź samego kolektora. W tym wypadku praktycznie to powinno być za kolankiem a nie tak daleko. A druga sprawa samo spawanie gdzie płacimy te 5k to spaw jest w osłonie gazu od środka i zawsze jest to jeszcze dopracowywane przez tego który to robi a tutaj samo spawanie z zewnątrz nie jest tak skuteczne.

  2. Oczy bolom ,jak widzę szczepienie migiem, potem spawanie tigiem bez poduszki itp ale jest tanio, a potem przez takie filmiki przychodzi ci Janusz i mówi że widział że całe h to schodzi I czemu tyle bierzesz …

  3. ten spaw haaaaaaaa haaaaaaaaaa proszę ale haaaaa robot haaaa błgam nie mogę robot haaaaaaaaaaaaaaaaaaa.aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa to nie hejt serio ale spawanie zostawcie spawaczom nie będzie wstydu a tu jest potrzebny żałobny orszak

  4. Niewiem jakim cudem wydech kosztował go mniej niż mój 10 lat temu? Podobno inflacja i stal droga, chrom też drogi. To ja już niewiem gdzie oni kupują ten materiał, albo to kwasówka 0.5mm ja mam 2mm po całości 76mm czyli "3 cale". A i jeszcze jedno. Gdzie tam qufa jest katalizator? Toż to przeglądu nieprzejdzie. Wiem bo sam ostatnio mam pod górkę w tym temacie.

Dodaj komentarz

https://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.comhttps://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.com