Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Dynamiczna wymiana oleju. Teoria vs praktykaIlu użytkowników automatów, tyle teorii co do ich obsługi. Wymieniać olej, czy nie wymieniać? Jak dla nas odpowiedź jest oczywista, jednak nie każdy tak myśli. Tym materiałem rozpoczynamy cykl filmów dotyczących dynamicznej wymiany oleju. Można powiedzieć że “coś” na ten temat wiemy, i chcemy podzielić się z wami tą wiedzą. Dajce znać w komentarzach, czego chcielibyście się dowiedzieć na temat dynamicznej wymiany oleju. Czekamy na wasze komentarze.
Nie zapomnijcie o łapce w górze, oraz subskrypcji kanału 👍
Miłego oglądania 😉😊

AUTOmatyczni ➡️ https://www.facebook.com/AUTOmatyczni
MVS➡️ https://www.facebook.com/MVS.regeneracja.konwerterow
Automatyczne skrzynie biegów ➡️ https://www.facebook.com/gronek.maciej

📷 Instagram:
https://www.instagram.com/automatyczni/

👉 Więcej informacji o nas znajdziecie
Automatyczne skrzynie biegów: http://www.asb-grudziadz.pl
Regeneracja konwerterów: https://www.mvs.auto.pl/

📧 W razie pytań zapraszamy do kontaktu
Automatyczne skrzynie biegów: skrzynie@automatyczni.com
Regeneracja konwerterów: konwertery@automatyczni.com

☎️ Masz pytania? Zadzwoń
Regeneracja konwerterów: 502 300 194
Automatyczne skrzynie biegów: 513 086 104

#AUTOmatyczni #Automatyczneskrzynielisiekąty #MVS

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

20 komentarzy do „Dynamiczna wymiana oleju. Teoria vs praktyka

  1. Chciałbym aby, w którymś odcinku była płukana jakaś zmęczona, brudna skrzynia. Coś jak przy zanagarowanym silniku. Na marginesie, czy dokładacie chłodnice oleju do ASB?

  2. Jeden opel Vectra C 3 cdti atomat przebieg 350 tyś bez wymiany na koniec ślizgała, insignia 2 cdti 200 tys śmigała bez wymiany teraz nowa insignia b 2cdti przebieg 66 tys i się zastanawiam czy wymienić.

  3. Dynamiczną wymiana ale samemu bez tej maszyny śmiesznej. Szkoda kasy. Wiele warsztatów żałuję że kupiło w tym moi koledzy. Kupę siana a ludzie już głupi nie są

  4. Mercedes 722.9 – olej da się spuścić korkiem z wandlera (konwertera). Praktycznie zostaje tylko w chłodnicy trochę oleju. Warto iść w dynamiczną wymianę?

  5. Sedno sprawy, jak jest trup, to się dzwoni po grabarza a nie po karetkę. Niestety znaczna część użytkowników automatycznych skrzyń biegów, to ignoranci techniczni, nierzadko wykształceni, którym ciężko wytłumaczyć zasadność wymiany oleju. Przecież w salonie sprzedawca powiedział "olej w skrzyni automatycznej jest dożywotnio" wtedy kończę rozmowę kwitując "Pańska automatyczna skrzynia biegów właśnie zakończyła żywot"😉

  6. Przekazujcie swą wiedzę! To, czy ktoś uwierzy czy nie – to jego prywatna sprawa, wszak nie od dziś wiadomo, że każdy Polak to wytrawny mechanik (sarkazm).

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!