Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Elektronika BMW wariowała po deszczu! #Naprawy_nie_do_naprawyWięcej: https://www.youtube.com/hashtag/naprawy_nie_do_naprawy
Oglądaj w TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/naprawy-nie-do-naprawy-odcinki,37341/odcinek-5,S01E05,235644
Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/c/TVNTurbo?sub_confirmation=1
Normalną sprawą jest, że samochody się psują. Niektóre awarie można usunąć bez większego problemu, czasem jednak usterka staje się poważnym wyzwaniem. Zamiast cieszyć właściciela, auto staje się utrapieniem. Właśnie na takie przypadki czeka Adam Klimek w nowej produkcji pod tytułem “Naprawy nie do naprawy”!

#tvnturbo #motoryzacja #naprawyniedonaprawy

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

32 komentarze do „Elektronika BMW wariowała po deszczu! #Naprawy_nie_do_naprawy

  1. Trudno oprzeć się wrażeniu, że po diagnozach wielu mechaników jasne już było co i za ile jest do wymiany. Nie trudno było rozpoznać, że akumulator jest w agonii i wymiana wraz z klemą to koszt około 1000 zł. Metodą Adama pewnie już ktoś sprawdził moduły i z powodu kosztów zakupu i wymiany nie rozbieralnej lampy właściciel, wstrzymał się od naprawy.
    Właściciel Paweł sprytnie to rozegrał i tym sposobem program TVN TURBO dał się naciągnąć na kosztowne naprawy.

  2. Ja miałem w serii F wiązkę przetarta która biegła koło skrzyni biegów, i właśnie to powodowało takie cuda, dobrze, że przypadkiem mechanik mi to zauważył jak oglądał auto od spodu pod kątem wycieków. Od tamtego momentu wszystko ustało.

  3. Jak dla Mnie moduł Frm 3.
    Odporniejsze były Frm 1 i 2
    Najprawdopodobniej uszkodził się przez skoki napięcia ,więc do sprawdzenia akumulator i alternator ,następnie naprawa modułu Frm

  4. To na 100% wina zbyt niskiego ciśnienia w lewym przednim kole. Chociaż może to być też problem z zagiętym rogiem dywanika kierowcy. Zdarza się też w tych modelach, że takie objawy to źle wyregulowany gaźnik 🙂

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!