Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Elektryczny hamulec ręczny zaciągnięty podczas jazdyElektryczny hamulec postojowy (ręczny) jest coraz częściej stosowany w samochodach i w przeciwieństwie to tradycyjnej “wajchy” jego działanie podczas jazdy nie jest tak oczywiste. W związku z tym postanowiłem sprawdzić co się stanie, jeśli elektryczny hamulec zostanie użyty, gdy samochód jest w ruchu.

Test Opla można obejrzeć tutaj. Zapraszam ► https://www.youtube.com/watch?v=yuDuAZoALuM

Aby nie przegapić kolejnych filmów, zapraszam do subskrypcji Wahacz TV ► http://bit.ly/Subskypcja-WahaczTV

Dziękuję za uwagę 🙂
Wahacz

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

34 komentarze do „Elektryczny hamulec ręczny zaciągnięty podczas jazdy

  1. Nie czaje …to hamuje czy nie ? Tak czy nie .wciskasz guzik i co….? Zwalnia …hamuje …jaka jest reakcja samochodu ? A -zwalnia trochę
    B- zwalnia i staje
    C- nic się nie dzieje

    Jaka jest w końcu odp….?

  2. W Citroenie po pociagnięciu za przycisk pompa ABS hamuje na wszystkie koła, ale to hamowanie jest jak pedał w podłoge. Kół przy tym nie blokuje bo działa ABS. Po zatrzymaniu dopiero zaciąga ręczny. Także nie da się zawracać na ręcznym. Nie ma żadnego strachu w używaniu tego. Ten film nawet w połowie nie pokazuje jak działa taki hamulec.

  3. Czy taki hamulec to kolejne dziadostwo które wyładuje akumulator? Jeśli się na postoju to zaciągnie to pewnie będzie mi czerpał prąd z akumulatora przez ponad 8 godzin mojej pracy w robocie i będzie trzeba kombinować tak czyli zostawić na biegu i zamiast zaciągać hamulec elektryczny ręczny to podkładać kamienie pod koła.

  4. Fajny test. Thumbs up. Kiedyś testowałem to u siebie w Lagunie i jest to podobnie pomyślane. Zastanawia mnie jednak co się stanie jeśli przy prędkości ok 50 km/h złapiemy ten przycisk i nie puścimy (symulacja awarii hamulców w mieście). Czy samochód pomyśli za nas i nie dopuści do zblokowania kół, czy zblokuje i radź sobie człowieku. U siebie trochę bałem się zrobić ten test… bo to 10 letnia Laguna :-D.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!