Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

ELWICO SERWIS Sp. z o.o. sp.k. www.elwico.com.pl Doradztwo techniczne, wyposażenie warsztatów i SKPELWICO SERWIS Sp. z o.o. sp.k.
Działamy na rynku od ponad 35 lat.
Specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej klasy podnośników samochodowych (podnośniki podpodłogowe, kolumnowe, nożycowe, mobilne), instalacji olejowych, odciągów spalin, urządzeń dla SKP.
Oferujemy kompleksowe wyposażenie warsztatów.
Nieustannie podnosimy nasze kompetencje, uczestnicząc w cyklicznych szkoleniach organizowanych przez uznanych europejskich producentów.
Posiadamy uprawnienia do konserwacji dźwigników wydane przez UDT.

Dokładamy wszelkich starań, aby w naszej ofercie dedykowane do potrzeb produkty znaleźli zarówno właściciele SKP, dużych warsztatów naprawiających pojazdy ciężarowe, jak również mniejszych, wyspecjalizowanych w serwisie samochodów osobowych i motocykli oraz warsztatów wulkanizacyjnych. Kierunek rozwoju opieramy na wieloletnich opiniach naszych Klientów, obecnych potrzebach rynku i najnowocześniejszych technologiach.

Na naszą pomoc i doradztwo techniczne w zakresie wyposażenia warsztatu mogą Państwo liczyć na każdym etapie realizacji zamówienia, od fazy projektowej do momentu przekazania gotowych obiektów do użytku, serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

Zaufały nam tysiące Klientów z całego kraju. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! ELWICO SERWIS- wyższa klasa podnoszenia.

Kategorie produktów
Podnośniki podpodłogowe stemplowe #AUTOPSTENHOJ
Podnośniki kolumnowe
Podnośniki nożycowe
Podnośniki ciężarowe TRUCK
Magazyn oleju Graco
Serwis wulkanizacyjny
Serwis motocykli i pojazdów UTV
Geometria i diagnostyka
Myjki warsztatowe

Nasze marki:
#AUTOPSTENHOJ, #GRACO, #SPACE, #CMO, #NORDLIFT, #APAC, #FILCAR, #WORKY, #TECNOLUX, #GEORGRENDER

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!