Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Fiat 125p za 400zł. Odpalenie po 14 latach postoju – MotoBiedaDobrałem się do FSO 125p za 400zł i próbuję je odpalić po 14 latach postoju. Przy okazji robię inspekcję przed rozpoczęciem przywracania go do życia. Tym samym prawdopodobnie zaczynamy nową serię #polskipolskifiat.
Wlepy:
https://allegro.pl/uzytkownik/MotoBieda
Fanpej:
https://www.facebook.com/MotoBieda/
Muzyka: New Ace – O nie!

Wszelkie podobieństwa wstępu do innych vlogów są oczywiście zupełnie, absolutnie przypadkowe 😉

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

27 komentarzy do „Fiat 125p za 400zł. Odpalenie po 14 latach postoju – MotoBieda

  1. wintydż oridżinal…. w moim bloku umarł taryfiarz i jego fiat125p – początkowo w niezłym stanie – stał latami na podwórku….Nigdy już nie pojechał – ale kompletnie rozpadł się i zgnił "sam z siebie"….

  2. nie moge zlego slowa powiedziec o facie 125p z bratem doszlismy do takiej perfekcji ze wymiana silnikika nam zajowala 3 godziny bo po naszych udoskonaleniach pekal wal korbowy miedzy 2 a 3 cylindrem,a usprawnienie polegalo jedynie na tym zee byna lala sie ciurkiem do gaznika

Dodaj komentarz

Zadzwoń!