Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Fiat 133 – Napompowany maluch? // Muzeum SKARB NARODU#MuzeumSKARBNARODU

Zostawcie komentarze, co Waszym zdaniem powinnismy z nim zrobić…

Bluzy, koszulki #GRAT, wlepy #GratyDająRadę w naszym sklepie on-line: https://sklep.muzeumskarbnarodu.pl/
Zajrzyjcie koniecznie!

* * *
Nasz Patronate:
https://patronite.pl/MuzeumSkarbNarodu

Oglądajcie, komentujcie i SUBSKYBUJCIE!

* * *

Muzeum SKARB NARODU
Miejsce dla miłośników klasycznej motoryzacji.

https://muzeumskarbnarodu.pl/

FB | INSTAGRAM – @skarb.narodu
#MuzeumSKARBNARODU #skarbnarodu

* * *

Produkcja: Minimalna Produkcja;
Kamera: Artur Perzanowski;
Montaż: Michał Olszak Allshack;

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

30 komentarzy do „Fiat 133 – Napompowany maluch? // Muzeum SKARB NARODU

  1. Na pierwszy rzut oka to taki właśnie napompowany maluch i z tego powodu jest to uzasadnione określenie. Oczywiście że jest to zupełnie inny samochód co nie przeszkadza oczywistym skojarzeniom.

  2. Fantastyczny kanał. Kopalnia wiedzy motoryzacyjnej. Mam jedną prośbę do prowadzącego: zanim zaczniesz kręcić materiał, popracuj nad tekstem. Takie cmokanie i międlenie tylko zniechęca i pokazuje niechlujstwo. To odstrasza subskrybentów.

  3. Seat 850 poza innymi znaczkami miał jeszcze wloty powietrza w w słupkach C, których nie miał Fiat. Faktycznie Fiaty czy Seaty 850 nie były demonami prędkości mając 34KM. Szkoda, że w tym miejscu nie zostało powiedziane, że był jeszcze Fiat 850 Special, który miał 45KM. Ten model miał dwugardzielowy gaźnik, kolektor wydechowy 4w1 itd. Ten samochód był już całkiem zwinny. Deska, która jest pokazana w Seacie 850 jest wersja bogatszą bo to już jest "gruba" deska. Były jeszcze deski ze skaju tego typu jak w 126. Zawieszenie konstrukcyjnie było bardzo podobne do tego co było w 126. Fiat 850 Special miał jak dobrze pamiętam dodatkowo stabilizator z przodu. Silnik był jeszcze stosowany w 127 w Seacie Marbella i CC900. Silnik w 850 kręcimy się w lewą stronę.

  4. Czytałem o nim kiedyś artykuły. 850 ze dwa widziałem na żywo. Ale primo – na początku była Zastawa 750 czyli licencja na Fiata 600 . Secundo to od 127 jest starszy Fiat 128 bo debiutował w 1969 roku . A po trzecie to czytałem że przez hiszpańskie przepisy homologacyjne odnośnie bezpieczeństwa to Seat 127 jakoś się jeszcze załapał ale Fiata 126 już zabronili produkować bo nie odpowiadał lokalnym przepisom a że bardzo wszystkim się podobał i chcieli coś takiego mieć w gamie Seata to ulepili 133 wzorując się na 126 i 127 oraz 128 Sport Coupe . Pojedyncze sztuki 133 trafiały do PRL-u za dolary. U nas nie było funduszy na takie fanaberie poza tym montowaliśmy już Zastawę 1100p w dwóch wersjach nadwozia , Fiata 127 i 128 oraz 131 i 132 i była nawet próba montażu 130 więc dodatkowy model był na rynku zbędny chociaż częściowo była taka próba ale to już bardziej jako zestaw naprawczy pod nazwą Syrena Laminat .

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!