Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Ford Focus Cabrio – największej wady nie widać zza kierownicy===✅ Link aktualny w 2022✅===
https://mubi.pl/zachar – promocja na ubezpieczenia
* 150 zł cashback po zakupie * do 2000 zł premii za polecenie

Największą wadę tego auta widać gołym okiem… ale nie zza kierownicy 🙂

Szukaj cześć do tego samochodu na Allegro:
https://na.allegro.pl/Zachar_szukajczesci

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

24 komentarze do „Ford Focus Cabrio – największej wady nie widać zza kierownicy

  1. Nie wiem o co chodzi, to jest jeden z ładniejszych CC (coupe-cabrio). To nadwozie nigdy nie grzeszyło ładnymi proporcjami (Micra CC, Eos, Colt CZ itp), tu jest naprawde dobrze wizualnie.

  2. wolnossący diesel? 185nm przy momencie obrotowym 4500 obrotów? Serio? Zachar ty tego nie oglądasz przed wstawieniem czy specjalnie robisz z ludzi debili żeby wyświetlenia się zgadzały

  3. W UK ogólnie jest cabrio mega dużo każdej marki. Myśle ze właśnie tam gdzie jest dużo słońca to się gorzej użytkuje. Użytkowałem trzy i w słońcu w korku nie da się jeździć. Grunt żeby nie padało. Nawet przy niskiej temperaturze jak kolega wspomniał, ogrzewanie włączasz i nie odczuwa się tego. Jescze jak jest nadmuch z siedzenia na szyje to już całkiem przyjemnie

  4. dramat, nie kupiłbym… Megane 3 CC niszczy to pod każdym względem… na dodatek możemy mieć w megane silnik 2.0T podatny na modyfikacje i skrzynię 6-biegową…

  5. Miałem S-Maxa z tym silnikiem w pełnej opcji na 18" kołach w Kielcach w mieście palił max 9l przy dynamicznej jeździe.
    Na trasie jadąc dziadkowato dało się zejść poniżej 8l
    Sprzedalem tylko z powodu braku 6 biegu i wysokich obrotów w trasie.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!