Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Funkcje programowalne – personalizacja ustawień – Corsa DFilmik prezentuje sposób dostępu, aktywacji i działania funkcji programowalnych dostępnych w Corsie D (testowane na wersji po liftingu z 2011 roku).
Krótka informacja jest dostępna w instrukcji obsługi. Na filmie staraliśmy się pokazać, jaki jest efekt włączenia poszczególnych opcji (poza P5, ze względu na brak tej funkcji w samochodzie).

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

16 komentarzy do „Funkcje programowalne – personalizacja ustawień – Corsa D

  1. Super poradnik! Niemniej mam pytanie: mam Corsę D 1.2 z 2006 r. i w jednym z okienek wyświetlają mi się 3 wartości – zużycia paliwa, przejechanego dystansu i całkowitego przejechanego dystansu. Po jednej z ostatnich jazd nie wyświetla mi się wartość zużycia paliwa. Jak to można przywrócić?

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!