Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Gorilla electronics – Renault Talisman 1.6 TCE (150KM) /stage1Dokładamy moc oraz moment do Renault Talismana 1.6 TCE (150KM)

Wbijajcie również na Naszego facebook-a:
https://www.facebook.com/gorillaelectronics
www.gorillaelectronics.pl

698 463 776, Marcin

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

7 komentarzy do „Gorilla electronics – Renault Talisman 1.6 TCE (150KM) /stage1

  1. Pierwszy w rzędzie ✌️👍🥸😊, luźny facet z Ciebie, nie chojraczysz tylko grzecznie, miło, kulturalnie. Dobrze wykonujesz swoją pracę. Tak dalej. Mam do Ciebie 300km ale może się skuszę żeby podjechać na chipka 😋

Dodaj komentarz

Zadzwoń!