Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Grzegorz zrealizował jeszcze jedno marzenie! #Duda_vs_SzafrańskiWięcej: https://www.youtube.com/hashtag/duda_vs_szafra%C5%84ski
Oglądaj w Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/duda-kontra-szafranski-odcinki,32968/odcinek-9,S02E09,234487
Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/c/TVNTurbo?sub_confirmation=1
Przemek wybierze się do warsztatu Grześka w Ryglicach, gdzie obaj panowie ustalą, co będą budować w tym sezonie – wybór padnie na samochody z lat osiemdziesiątych, które obu mechanikom działały na wyobraźnię w dzieciństwie.

#tvnturbo #motoryzacja #dudakontraszafrański

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

21 komentarzy do „Grzegorz zrealizował jeszcze jedno marzenie! #Duda_vs_Szafrański

  1. Grzesiek jest bezkonkurencyjny w tym co robi. W tym programie dla mnie osobiście za każdym razem wygrał rywalizację. Nie wiem czy jest Inny mechanik wizjoner w Polsce który go przbije. Szacun Grzechu

  2. 1500 rocznie to 4 dziennie. Czyli zapotrzebowanie jest takie że ma 125 miesięcznie aka 4 dziennie. Ciekawe ile też bierze za taki rysunek. CArsplashart, ma cennik, wiec wiemy, liczmy hojnie że 100 zł wział za ten malunek, to ma 12.5 brutto. Czyli realnie z 8-9. Nie źle jak na grafika.

  3. oglądam ten program od niedawna i mam takie pytanie, co się dzieje z tymi samochodami z programu idą w prywatne ręce wykonywujacych czy może idą na jakieś aukcje? Byłbym wdzięczny jeśli ktoś wie bo strasznie mnie to ciekawi

  4. Świetny rysunek!!! Widać pasję oraz duży talent. Doskonale wiem ile czasu potrafi zająć pojedynczy rysunek, zaczynając od szkicu poprzez cieniowanie oraz na wykończeniu detali kończąc. Sam zajmuję się rysunkiem (niestety hobbystycznie) i również główną moją tematyką jest motoryzacja. Pozdrawiam kolegę po fachu i gratuluję, że udało się z pasji stworzyć sposób na życie i zarobek.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!